Baran

Týždenný horoskop 25.10. – 31.10.2021

Baran 21.03. – 20.04

 

Váš týždeň začína vnútorným konfliktom. Hoci vaše vzťahy rastú a vyvíjajú sa, to, čo budujete, je v rozpore s vašimi tajnými ambíciami. Možno si budete musieť vybrať medzi životom, ktorý práve vytvárate, a životom, o ktorom ste snívali. Ak chcete vyriešiť tieto pocity, urobte si výlet. Rozšírenie svojich obzorov vám môže pomôcť splniť vaše sny. Naplánujte si výlet s priateľmi, stretnite sa s kamarátmi alebo nadviažte nové známosti na svojich cestách aby ste rozšírili svoj spoločenský kruh.

Šibalská noc prináša možnosť znovuzrodenia, keď Mars v sobotu vstúpi do Škorpióna. Keď vaša vládnuca planéta vstúpi do vašej zóny intimity, môžete sa cítiť ako fénix, ktorý povstane z popola a pohne sa k svojmu slávnemu účelu. Teraz je načase motivovať sa a urobiť niekoľko vážnych životných zmien.

Ak si potrebujete zvýšiť vibrácie lásky, upokojiť myseľ, upevniť zdravie alebo máte špecifický problém, pre ktorý  momentálne hľadáte riešenie, neváhajte si prezrieť liečivé mandaly, náramky a prívesky, ktoré sú starostlivo navrhnuté pre tieto účely.

Viac nájdete tu:

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.