Blíženci

Týždenný horoskop 25.10. - 31. 10.2021

Blíženci 21.05. - 21.06

 

Ach nie, Blíženci! Možno budete musieť urobiť nejakú kontrolu škôd, keď zistíte, že vaša povesť nie je taká skvelá, ako ste si mysleli. Aj keď môže byť vaše ego pomliaždené, stále môžete veci zachrániť tým, že sa spojíte s niekým, kto má lepšiu povesť. Prostredníctvom vášho partnerstva môžete získať nové chápanie sveta, keď Venuša vo štvrtok prisunie Jupiter k Vodnárovi. Dozvedieť sa o niekoho životnom pozadí vám môže pomôcť získať viac empatie a dokonca zmeniť svoje hodnoty.

Na Halloween sa oblečte ako svoje najlepšie ja, keď Mars v sobotu vstúpi do Škorpióna. Mars bude vo vašej zóne zvyku nasledujúcich šesť týždňov, vďaka čomu budete extra produktívny a budete sa hnať k úspechu. Vložte túto energiu a odvahu do svojej práce a ukážte ľuďom, akým prínosom ste. Nezabudnite tiež trošku cvičiť!

Ak si potrebujete zvýšiť vibrácie lásky, upokojiť myseľ, upevniť zdravie alebo máte špecifický problém, pre ktorý  momentálne hľadáte riešenie, neváhajte si prezrieť liečivé mandaly, náramky a prívesky, ktoré sú starostlivo navrhnuté pre tieto účely.

Viac nájdete tu:

 

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.