Býk

Týždenný horoskop 25.10. - 31.10. 2021

Býk 21.04. - 20.05

 

Aj keď je halloweensky týždeň plný strašidelných vecí, najdesivejšie z nich sú fámy, s ktorými sa v utorok stretnete. Niekto môže šíriť dezinformácie o niekom vo vašom okolí a vytvárať drámu. Predtým, ako začnete konať, zozbierajte všetky skutočnosti.

Našťastie väčšina vašich vzťahov je opäť v poriadku. Vaše sociálne kontakty sa v práci naozaj vyplácajú, keďže využívate svoj vplyv a šarm, aby ste sa prepracovali na vrchol. Kompromis sa stáva veľmi dôležitým, aj keď veríte, že pravdu máte vy. Mars v sobotu vstupuje do Škorpióna a presúva sa do vašej zóny partnerstva. Nasledujúcich šesť týždňov sa môžu vzťahy zamotať do žiarlivosti, tajomstiev a potreby vyhrať za každú cenu. Snažte sa otvorene komunikovať so svojimi blízkymi, aby ste predišli škodám.

Ak si potrebujete zvýšiť vibrácie lásky, upokojiť myseľ, upevniť zdravie alebo máte špecifický problém, pre ktorý  momentálne hľadáte riešenie, neváhajte si prezrieť liečivé mandaly, náramky a prívesky, ktoré sú starostlivo navrhnuté pre tieto účely.

Viac nájdete tu:

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.