Kozoroh

TÝŽDENNÝ HOROSKOP 25.10.- 31.10.2021

KOZOROŽEC 22.12. – 20.01.

 

Ach nie, Kozorožec! Utorok prináša problémy vo vzťahoch. Tajomstvo, ktoré ste skrývali, sa môže vrátiť, aby vás uhryzlo, najmä preto, že o ňom nemôžete hovoriť! Porozprávajte sa so svojím partnerom o svojich problémoch namiesto toho, aby ste v tichosti premýšľali. Našťastie sa váš milostný život môže začať opravovať, keď Venuša vo štvrtok prisunie Jupiter k  Vodnárovi, čím vás povzbudí, aby ste si vážili ľudí vo svojom živote. Ak dojčíte zlomené srdce, buďte k sebe mimoriadne láskavý. Možno to dokážete vyliečiť trochou sebalásky.

Našťastie víkend prináša veľa halloweenskej zábavy, keď Mars v sobotu vstúpi do Škorpióna. Mars bude vo vašej sociálnej zóne počas nasledujúcich šiestich týždňov, pričom bude mať váš sociálny kalendár rezervovaný so všetkými druhmi skupinových aktivít a dobrodružstiev, ale nezabudnite si naplánovať čas na nasledovanie svojich snov a pomoc ostatným.

Ak si potrebujete zvýšiť vibrácie lásky, upokojiť myseľ, upevniť zdravie alebo máte špecifický problém, pre ktorý  momentálne hľadáte riešenie, neváhajte si prezrieť liečivé mandaly, náramky a prívesky, ktoré sú starostlivo navrhnuté pre tieto účely.

Viac nájdete tu:

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.