Lev

Týždenný HOROSKOP 25.10. - 31. 10. 2021

Lev 23.07. - 22.08.

Ach nie, Lev! Osoba, o ktorej ste si mysleli, že ste do nej až po uši zamilovaný, môže byť v skutočnosti podvodník. To, čo ste považovali za intímne chvíle, sa ukázali ako falošné sľuby, takže ste sa cítili oklamaný.  Neodkloňte sa však od lásky navždy. Strata nesprávnej lásky vás môže sprístupniť pre správnu osobu, keď Venuša vo štvrtok prisunie Jupiter k Vodnárovi. Náhodné stretnutie na halloweenskej párty by mohlo priniesť trochu romantiky. Použite svoje flirtovacie schopnosti, aby ste niekoho očarili.

Keď však Mars v sobotu vstúpi do Škorpióna, strávte Halloweensky víkend vo svojom brlohu. Mars bude vo vašej domovskej zóne nasledujúcich šesť týždňov, vďaka čomu budete trochu chrániť svoj priestor. Teraz je čas začať s veľkými vylepšeniami, zadovážiť si nové dekorácie, vymaľovať alebo si dokonca nájsť nové miesto na žitie.

Ak potrebujete zvýšiť vibrácie lásky, upokojiť myseľ, upevniť zdravie alebo máte špecifický problém, pre ktorý  momentálne hľadáte riešenie, neváhajte si prezrieť liečivé mandaly, náramky a prívesky, ktoré sú starostlivo navrhnuté pre tieto účely.

Viac nájdete tu:

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.