Seminár minulé životy

Seminár ako minulé životy pôsobia na naše zdravie a vzťahy

Pozývame Vás na Seminár ako MINULÉ ŽIVOTY pôsobia na naše zdravie a vzťahy. Slovo reinkarnácia hovorí mnohým z nás to, že náš život sa neodohráva len v súčasnom živote ale po smrti pokračujeme v ďalších životoch na dokončenie nášho karmického kódu. A preto sme sa pre VÁS rozhodli usporiadať kurz zameraný na minulé životy, ktoré vám povedia viac o vašom ZDRAVÍ a vzájomných partnerských VZŤAHOCH.

Terapeutka Danka vás oboznámi s informáciami ako je možné objaviť svoje minulé životy, ako pomocou nich vyliečiť svoje choroby alebo ako získať svojho osudového partnera.

 

Prvý krát stretávame ľudí ktorý sú nám nesmierne známi. Títo ľudia pochádzajú z našich minulých životov, preto ich podvedome poznáme a je nam buď s nimi dobre alebo naopak veľmi nepríjemne. Chcete sa naučiť čítať symboliku týchto vzťahov? Chcete sa naučiť čítať znamenia vašej choroby a vyliečiť sa? NAVŠTÍVTE seminár Ako minulé životy pôsobia na naše zdravie a vzťahy a získate odpovede na otázky, ktoré si kladiete pri vašich nenaplnených vzťahoch či zdravotnom stave.

 

MIESTO KONANIA: Turčianska knižnica, Martin

CENA SEMINÁRA: 10€

DÁTUM A ČAS: 10.12.2016 o 14:00

Nezmeškajte jedinečnú príležitosť objaviť svoje minulé životy. Dozvedieť sa o svojej duši viac a tak sa duchovne posunúť vpred. Zaregistrovať si miesto môžete pomocou kontaktného formulára.

 

 

Zaregistrovať sa