Naušnice

čakrové naušnice

Čakrové Náušnice

Obsahujú liečive esencie pre všetky energetické polia (čakry). Náušnice predstvaujú 7 čakier, ktoré sú súčasťou fyzického bytia. Pomáhajú pri liečbe rôznych ochoreniachvyrovnávajä energiu a odstraňujú negatívnu energiu.

Cena 9€ / 1ks

mandala nausnice

Náušnice Duchovnej Mandaly

Túžite po duchovnom rozvoji tela aj duše? Tieto náušnice vám pomôžu pri duchovnom rozvoji, upokojí vašu myseľ a privedie vás na nové myšlienky. Podporujú rozvoj a kreatívne myslenie. Pomáhajú pri liečení psychických chorôb a inšpiruje človeka k správnym činnom. Uvedú vášho ducha s telom do rovnováhy a pocítie nával vnútroného pokoja a harmónie.

Cena 10€ / 1ks

nausince mandala

Náušnice – Pozitívna Mandala

Priveďte si do života pozitívu energiu a optimizmus pomocou týchto náušnic. Pomôžú vám sa vyrovnať sa so stratou či úzkosťou. Pomáhajú transformovať negatívnu energiu na pozitívnu. Pri ich nosení pocítite viac energie a elánu do života.

Cena 10€ / 1ks

amestystové naušnice

Ametystové náušnice sily

Ametystové náušnice sily predstavujú mimoriadne mocný kameň, ktorý odkrýva pravdu a lož. Je spoľahlivý pri odstraňovaní negatívnych energií a zlých pohnútok. Je blahodarný pre myseľ a tvorivé myšlienky. Dokáže zmierňovať obavy a zlepšuje sústredenie. Ametyst dokáže uľaviť od telesnej, citovej a duševnej bolesti alebo od stresu.

Cena 10€ / 1ks

nausnice pierka

Náušnice pierko

Náušnice pierko prinášajú do života uvoľnenie a harmóniu. Odbremenia vás od vašich problémov a život robia jednoduchším. Pierko je symbolom ľahkosti, ktorá sa premietne do vašej práce a činnosti. Ľahkosťou si vychutnáte život a viac zábavy.  

Cena 10€ / 1ks

Mandalové Náušnice Pokoja

Táto mandala vám prinesie do života pokoj a pohodu. Stíši vašu neskrotnú myseľ a uvedie vás na správnu cestu. Pri nosení tohto náramku pocítite pokoj a vyrovnanie. Budete sa cítiť viac sebavedomý a zlepšite svoje medziľudské vzťahy. Nastane vo vašej rodine rovnováha a harmónie. Podporuje medziľudské vzťahy k láske a rešpektu.

Cena 10€ / 1ks