Panna

Týždenný HOROSKOP 25.10. - 31.10.2021

Panna 23.08. - 22.09.

 

Halloween nie je nič v porovnaní s tým, aká strašidelná môže byť vaša rodina, keď sa Venuša v Strelcovi v utorok postaví na druhú stranu Neptúna v Rybách. Najmä ak si domov prinesiete nového partnera. Keď robia diery vo vašom vzťahu, skúste prísť na to, či to robia zo žiarlivosti alebo preto, že vidia červené vlajky, ktoré vy nie. Keď si dáte dokopy svoj domáci život, môžete si dať dokopy zvyšok svojho života. Práca z domu môže zvýšiť vašu produktivitu a rodina vám môže pomôcť zvládať stres. Nechajte ľudí, aby vám pomohli!

Stávate sa ešte produktívnejšími, keď Mars v sobotu vstúpi do Škorpióna a presunie sa do vašej komunikačnej zóny. Počas nasledujúcich šiestich týždňov sa váš mozog môže pohybovať rýchlym tempom s brilantnými nápadmi a prefíkanosťou, aby ich bolo možné uskutočniť. Začnite písať svoje stratégie a plány v aplikácii Poznámky alebo aspoň na papier.

Ak si potrebujete zvýšiť vibrácie lásky, upokojiť myseľ, upevniť zdravie alebo máte špecifický problém, pre ktorý  momentálne hľadáte riešenie, neváhajte si prezrieť liečivé mandaly, náramky a prívesky, ktoré sú starostlivo navrhnuté pre tieto účely.

Viac nájdete tu:

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.