Prívesky

Prívesok - Duchovná Mandala 

Túžite po duchovnom rozvoji tela aj duše? Táto Mandala vám pomôže pri duchovnom rozvoji, upokojí vašu myseľ a privedie vás na nové myšlienky. Podporuje rozvoj a kreatívne myslenie. Pomáha pri liečení psychických chorôb a inšpiruje osobu k správnym činnom.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Čakrová Mandala

7 čakier spojených v tejto krásnej mandále prináša životnú rovnováhu a ma liečive účinky. Otvára energetické centrá a napomáha k vyrovnaniu životných energií. Zbaví vás negatívnych energií a pozdvihne vám náladu. Tomu kto je nosí, prináša lepší zdravotný stav, viac energie a chuť do života.

Cena 10€ / 1ks

pracovná mandala

Prívesok - Mandala Práce

Mandala práce je jedinečná mandala, ktorá prináša do života nové príležitosti práce. Ak máte problém zamestnať sa, premýšľate nad zmenou práce či túžite získať povýšenie, táto mandala prináša nové pracovné možnosti. Je nabitá energiou práce, motivácie a produktivity. S jej nosením sa vám podarí pritiahnúť do života vytúženú prácu, financie, povýšenie a pracovnú pohodu.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Znamenia

Mandala znamenia je mandala, ktorá vám pomáha upevniť vaše výnimočne vlastnosti vášho znamenia. Lev, Byk, Škorpion, Baran, Strelec, Ryby, Panna a ostatné znamenia taktiež v ponuke. Vyberte si mandalu podľa vášho znamenia, ktorá vám prinesie silu, lásku a zdravie. 

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Sri Yantra

Prívestok Jantra vytvára silné, vybalancované energetické pole s vysokou vibráciou. Mení atmosféru miestnosti, harmonizuje ich a energeticky čistí , t.j. nízke vibrácie (negativita, zlosť, stres atď.) sa neudržia v miestosti a ľahšie sa transformujú. Jantra priťahuje liečivé energie, vyžaruje ich a vyplni nimi miestnosti a ľudí v nich.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Magická mandala 

Táto mandala prináša pozitívne zmeny v živote toho, kto ju nosí. Ak sa trápite nad prácou či vzťahom a uvažujete nad zmenou, táto mandala vám pomôže správne sa rozhodnúť. Jej magická sila priťahuje nečakané udalosti, ktoré sú vždy prospešné pre majiteľa.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Jin a Jang

Táto Mandala predstavuje jin a jang ako dve navzájom opačne a doplňujúce sa sily. Jin predstavuje ženskú silu a Jang mužskú silu. Jej nosením dostanete presne toľko sily koľko potrebujete. Pomáha pri získavaní rovnováhy pri zdraví a šťastí.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Tulipán Radosti

Potešte sa s týmto atraktívnym prívesok - Tulipán Radosti. Prinesie vám pohodu, radosť a novú energiu tešiť sa z každodennej činnosti. K prívesku plus získate náušnice tulipány úplne zdarma, ktoré majú rovnakú energiu radosti ako prívesok.

Cena 9€ / 1ks

Prívesok - Anjel Lásky

Prívesok Anjel Lásky vám prináša energie lásky, ktoré liečia vaše medzi ľudské vzťahy. Prináša uvoľnenie a uzdravuje vzťahy, ktoré sa nevyvíjajú najlepšie. Prívesok je zárukou spokojnosti a pre tých, ktorí hľadajú novú lásku bude veľmi nápomocný.

Cena 12€ / 1ks

Prívesok - Zafírový prívesok

Tento prívesok predstavuje silu a možnosti lásky, ktoré jeho nositeľovi prináša. Ide o silný prívesok keď ide o získanie lásky či liečenie vnútorných starých rán a blokov.

Prináša taktiež radosť a priťahuje dobré vzťahy. Je odborníkom na pravdu, s jeho nosením budete vedieť rozoznať faloš a skryté tajomstvá.

 

Cena 9€ / 1ks

Prívesok - Srdce lásky

Túžite získať novú lásku, ideálneho partnera/partnerku či dobrú známosť? Tento prívesok je magnet na nové a dobré vzťahy. Srdce lásky prináša harmónie a nové vibrácie lásky. Otvorte sa novým možnostiam lásky, ktoré na vás čakajú.

Cena 9€ / 1ks

Prívesok - Mandala Radosti

Prívesok mandalka radosti prináša potešenie, s ňou si budete viac vychutnávať žuvot a menej myslieť na negatívne. Uvolňuje v tele napätie a prináša pozitívne pocity. Je plná energie radosti a vyššich myšlienok, ktoré posilnia telo aj dušu. Jej bieli kvet v strede je symbolom mieru a dobrých skutkov.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Lásky

Prináša do života nové energie lásky. Pomocou nej budete vyžarovať viac lásky a budete priťahovať láskavejšich a pozitívnejších ľudí. Energia lásky vás s touto mandalou neminie. Pomáha urovnávať minulé krivdy a prináša odpustenie. Čistí negatívne vzorce a prináša milosť a dobro. Jej zásluhou mnohí spoznali skutočnú lásku a hlboké porozumenie. Nový partner s touto mandalou je na dosah.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Jin a Jang

Táto mandála predstavuje jin a jang ako dve navzájom opačne a doplňujece sa sily. Jin predstavuje ženskú silu a Jang mužskú silu. Jej nosením dostanete presne toľko sily koľko potrebujete. Pomáha pri získavaní rovnováhy pri zdraví a šťastí. Strom života v jej strede symbolizuje nový začiatok a hojnosť. Prinesie vám do života hojnosť úrody a nové začiatky či už v práci alebo vo vzťahu.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Rodinnej Pohody

Táto mandála prináša k vám do rodiny pohodu a pozitívne energie. Ak ste pohádaný, nekomunikujete s príbuznými táto mandála medzi vás vnesie porozumenie a nový začiatok. Prináša odpustenie a vyrovnanie minulosti a zlých energií. Dodáva odvahu a nové videnie na začiatky s príbuznými. Ak tužite po dobrých vzťahoch rodine táto mandala je práve pre vás.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Hórovo Oko

Táto mandála prináša staroveký egyptský symbol Hóroveho oka, Prináša vám obrovskú ochranu pred všetkým zlým. Taktiež táto mandala prináša liečivé účinky a zároveň omladenie. Keďže táto mandala predstavuje ochranný štít pred všetkým zlým prinesie vám porozumenie k zlému a odhalí tých, čo vám neprajú.

Cena 10€ / 1ks

mandala vzťahov

Prívesok - Mandala Vzťahov - Novinka

táto mandála vám v živote upravuje vzťahy v rodine, v práci či s partnerom. Urovnáva negatívne vplyvy ktoré vládnu vo vašom vzťahu s určitou osobou. Jeho nosením priťahujete zdravé a harmonické vzťahy. Pomáha urovnávať myšlienky a harmonizuje ich. Druhý sa pri vás budú cítiť príjemne a povzbudivo. Prináša pozitívne myslenie a povzbudzuje ducha k láske.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Budhová Sila Obsidián

Budhov prívesok vás bude sprevádzať na ceste k pochopeniu svojej životnej cesty. Na tejto ceste budete pociťovať harmóniu a silu. Silu s ktorou s ľahkosťou prekonáte životné nástrahy a strachy. Obsidián s ktorého Budhov prívesok pozostáva je obdarený veľkou mocou a tvorivými silami.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Pozitívna Mandala

Tato Mandala vyžaruje a odovzdáva pozitívne energie osobe, ktorá ju nosí. S touto Mandalou prídete k novým myšlienkam, pomocou ktorých budete tvoriť pozitívne udalosti vo svojom živote. Priam magneticky priťahuje pozitívnych ľudí, a upravuje negatívne stavy. Zbavuje priestor negatívnych energie a pomáha taktiež mysli sústrediť sa na optimizmus.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandála Pokoja

Táto mandala vám prinesie do života pokoj a pohodu. Stíši vašu neskrotnú myseľ a uvedie vás na správnu cestu. Pri nosení týchto prívesku pocítite pokoj a vyrovnanie. Budete sa cítiť viac sebavedomý a zlepšite svoje medziľudské vzťahy. Nastane vo vašej rodine rovnováha a harmónie. Podporuje medziľudské vzťahy a sním zažijete viac lásky a rešpektu.

Cena 10€ / 1ks