Prívesky

čierny obsidian

Prívesok - Obsidián draka a fénixa

Pre obsidián čierny neexistujú hranice a predstavuje výnimočnú moc. Pomáha odhaliť pravdu a toho kto ho nosí, vedie k sile a jedinečnej kreativite. Obsidián je silný ochranný kameň, ktorý vytvára štít proti všetkému negatívnemu. Drak zobrazený na obsidiáne je symbolom silí, zatiaľ čo fénix stáva z popola a predstavuje nové začiatky a cesty.

Cena 14€ / 1ks

mandala prívesok

Prívesok - Duchovná Mandala 

Túžite po duchovnom rozvoji tela aj duše? Táto Mandala vám pomôže pri duchovnom rozvoji, upokojí vašu myseľ a privedie vás na nové myšlienky. Podporuje rozvoj a kreatívne myslenie. Pomáha pri liečení psychických chorôb a inšpiruje osobu k správnym činom.

Cena 10€ / 1ks

obsidian kvet

Prívesok - Obsidiánový kvet

Pre obsidián čierny neexistujú hranice a predstavuje výnimočnú moc. Pomáha odhaliť pravdu a toho kto ho nosí vedie k sile a jedinečnej kreativite. Obsidián je silný ochranný kameň, ktorý vytvára štít proti všetkému negatívnemu.

Cena 10€ / 1ks

mandala čakrová

Prívesok - Čakrová Mandala

7 čakier spojených v tejto krásnej mandále prináša životnú rovnováhu a ma liečive účinky. Otvára energetické centrá a napomáha k vyrovnaniu životných energií. Zbaví vás negatívnych energií a pozdvihne vám náladu. Tomu kto je nosí, prináša lepší zdravotný stav, viac energie a chuť do života.

Cena 10€ / 1ks

sri jantra

Prívesok - Sri Yantra

Prívestok Jantra vytvára silné, vybalancované energetické pole s vysokou vibráciou. Mení atmosféru miestnosti, harmonizuje ich a energeticky čistí , t.j. nízke vibrácie (negativita, zlosť, stres atď.) sa neudržia v miestosti a ľahšie sa transformujú. Jantra priťahuje liečivé energie, vyžaruje ich a vyplni nimi miestnosti a ľudí v nich.

Cena 10€ / 1ks

mandala lasky

Prívesok - Mandala Lásky

Prináša do života nové energie lásky. Pomocou nej budete vyžarovať viac lásky a budete priťahovať láskavejších a pozitívnejších ľudí. Energia lásky vás s touto mandalou neminie. Pomáha urovnávať minulé krivdy a prináša odpustenie. Čistí negatívne vzorce a prináša milosť a dobro. Jej zásluhou mnohí spoznali skutočnú lásku a hlboké porozumenie. Nový partner s touto mandalou je na dosah.

Cena 10€ / 1ks

mandala zmeny

Prívesok - Mandala Zmeny

Očakávate od života zmenu k lepšiemu? Dlho vás trápi problém a radi by ste ho už vyriešili? Mandala zmeny prináša nové udalosti a myšlienky do vášho života. Jej nosením získate novú a pozitívnu zmenu presne tam, kde ju najviac potrebujete. Pomáha urovnávať napäté vzťahy a prináša porozumenie pre životné udalosti.

Cena 10€ / 1ks

jing a jang mandala

Prívesok - Mandala Jin a Jang

Táto mandála predstavuje jin a jang ako dve navzájom opačne a doplňujúce sa sily. Jin predstavuje ženskú silu a Jang mužskú silu. Jej nosením dostanete presne toľko sily koľko potrebujete. Pomáha pri získavaní rovnováhy pri zdraví a šťastí. Strom života v jej strede symbolizuje nový začiatok a hojnosť. Prinesie vám do života hojnosť úrody a nové začiatky či už v práci alebo vo vzťahu.

Cena 10€ / 1ks

mandala vzťahov

Prívesok - Mandala Vzťahov - Novinka

táto mandala vám v živote upravuje vzťahy v rodine, v práci či s partnerom. Urovnáva negatívne vplyvy ktoré vládnu vo vašom vzťahu s určitou osobou. Jeho nosením priťahujete zdravé a harmonické vzťahy. Pomáha urovnávať myšlienky a harmonizuje ich. Druhý sa pri vás budú cítiť príjemne a povzbudivo. Prináša pozitívne myslenie a povzbudzuje ducha k láske.

Cena 10€ / 1ks

mandala práce

Prívesok - Mandala Práce

Mandala práce je jedinečná mandala, ktorá prináša do života nové príležitosti práce. Ak máte problém zamestnať sa, premýšľate nad zmenou práce či túžite získať povýšenie, táto mandala prináša nové pracovné možnosti. Je nabitá energiou práce, motivácie a produktivity. S jej nosením sa vám podarí pritiahnúť do života vytúženú prácu, financie, povýšenie a pracovnú pohodu.

Cena 10€ / 1ks

mandala znamenia

Prívesok - Mandala Znamenia

Mandala znamenia je mandala, ktorá vám pomáha upevniť vaše výnimočne vlastnosti vášho znamenia. Lev, Býk, Škorpión, Baran, Strelec, Ryby, Panna a ostatné znamenia taktiež v ponuke. Vyberte si mandalu podľa vášho znamenia, ktorá vám prinesie silu, lásku a zdravie. 

Cena 10€ / 1ks

jantárový prívesok

Detský jantárový prívesok

Detský jantárový náramok pomáha pri prerezávaní prvých zúbkov. Niektoré mamičky dávajú deťom aj prívesok z jantáru, slúžiaci ako hryzátko. Taktiež jantár ma liečivé účinky na dýchacie cesty, astmy a alergie. Dĺžka prívesku 17 cm.

Cena 19€ / 1ks

mandala zivota

Prívesok - Mandala Života 

Táto Mandala nosí právom meno Mandala života. Jej farby otvárajú myseľ a privádzajú pozitívne energie do života toho kto ju nosí. Obsahuje farby a prvky harmónie, energie, bohatstva a pozitívnej sily. Uvádza telo a myseľ do smeru, ktorý prináša šťastie a správne konanie. Pri jej nosení si začnete viac veriť a postupne spoznáte svoju cestu a samých seba.

Cena 10€ / 1ks

mandala zdravia

Prívesok - Mandála Pokoja

Táto mandala vám prinesie do života pokoj a pohodu. Stíši vašu neskrotnú myseľ a uvedie vás na správnu cestu. Pri nosení týchto prívesku pocítite pokoj a vyrovnanie. Budete sa cítiť viac sebavedomý a zlepšite svoje medziľudské vzťahy. Nastane vo vašej rodine rovnováha a harmónie. Podporuje medziľudské vzťahy a sním zažijete viac lásky a rešpektu.

Cena 10€ / 1ks

magická mandala

Prívesok - Magická mandala 

Táto mandala prináša pozitívne zmeny v živote toho, kto ju nosí. Ak sa trápite nad prácou či vzťahom a uvažujete nad zmenou, táto mandala vám pomôže správne sa rozhodnúť. Jej magická sila priťahuje nečakané udalosti, ktoré sú vždy prospešné pre majiteľa.

Cena 10€ / 1ks

čakrový krystál

Prívesok - Čakrový Krištáľ 

7 čakier obsiahnutých v tomto prírodnom krištáli prináša harmonizáciu zdravia a pohodu. Ako krištáľ čistí z okolia negatívne energie, pomáha k uzdraveniu, a má ochranné účinky proti negatívnym energiám druhých. Starodávny strom na krištáli prináša hojnosť a nové začiatky.

Cena 13€ / 1ks

mandala jin jang

Prívesok - Mandala Jin a Jang

Táto Mandala predstavuje jin a jang ako dve navzájom opačne a doplňujúce sa sily. Jin predstavuje ženskú silu a Jang mužskú silu. Jej nosením dostanete presne toľko sily koľko potrebujete. Pomáha pri získavaní rovnováhy pri zdraví a šťastí.

Cena 10€ / 1ks

pozitivna mandala

Prívesok - Pozitívna Mandala

Tato Mandala vyžaruje a odovzdáva pozitívne energie osobe, ktorá ju nosí. S touto Mandalou prídete k novým myšlienkam, pomocou ktorých budete tvoriť pozitívne udalosti vo svojom živote. Priam magneticky priťahuje pozitívnych ľudí, a upravuje negatívne stavy. Zbavuje priestor negatívnych energie a pomáha taktiež mysli sústrediť sa na optimizmus.

Cena 10€ / 1ks

tulipany prívesok

Prívesok - Tulipán Radosti

Potešte sa s týmto atraktívnym prívesok - Tulipán Radosti. Prinesie vám pohodu, radosť a novú energiu tešiť sa z každodennej činnosti. K prívesku plus získate náušnice tulipány úplne zdarma, ktoré majú rovnakú energiu radosti ako prívesok.

Cena 9€ / 1ks

anjel prívesok

Prívesok - Anjel Lásky

Prívesok Anjel Lásky vám prináša energie lásky, ktoré liečia vaše medzi ľudské vzťahy. Prináša uvoľnenie a uzdravuje vzťahy, ktoré sa nevyvíjajú najlepšie. Prívesok je zárukou spokojnosti a pre tých, ktorí hľadajú novú lásku bude veľmi nápomocný.

Cena 12€ / 1ks

modry zafir

Prívesok - Zafírový prívesok

Tento prívesok predstavuje silu a možnosti lásky, ktoré jeho nositeľovi prináša. Ide o silný prívesok keď ide o získanie lásky či liečenie vnútorných starých rán a blokov.

Prináša taktiež radosť a priťahuje dobré vzťahy. Je odborníkom na pravdu, s jeho nosením budete vedieť rozoznať faloš a skryté tajomstvá.

 

Cena 9€ / 1ks

srdce privesok

Prívesok - Srdce lásky

Túžite získať novú lásku, ideálneho partnera/partnerku či dobrú známosť? Tento prívesok je magnet na nové a dobré vzťahy. Srdce lásky prináša harmónie a nové vibrácie lásky. Otvorte sa novým možnostiam lásky, ktoré na vás čakajú.

Cena 9€ / 1ks

mandala radosti

Prívesok - Mandala Uvoľnenia

Prívesok mandala Uvoľnenia prináša potešenie, s ňou si budete viac vychutnávať život a menej myslieť na negatívne. Uvoľňuje v tele napätie a prináša pozitívne pocity. Je plná energie radosti a vyšších myšlienok, ktoré posilnia telo aj dušu. Jej bieli kvet v strede je symbolom mieru a dobrých skutkov.

Cena 10€ / 1ks

mandala prirody

Prívesok - Mandala Prírody

Priroda je symbolom pokoja a harmónie. Prívesok mandala prírody prestavuje harmonické elementy, ktoré sú zárukou spokojného života. Harmónia a vyrovnanosť vám prinesú pozitívne energie a správne konanie.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Rodinnej Pohody

Táto mandála prináša k vám do rodiny pohodu a pozitívne energie. Ak ste pohádaní a nekomunikujete s príbuznými táto mandála medzi vás vnesie porozumenie a nový začiatok. Prináša odpustenie a vyrovnanie minulosti a zlých energií. Dodáva odvahu a nové videnie na začiatky s príbuznými. Ak túžite po dobrých vzťahoch rodine táto mandala je práve pre vás.

Cena 10€ / 1ks

Horovo Oko

Prívesok - Mandala Hórovo Oko

Táto Mandala prináša staroveký egyptský symbol Hóroveho oka, Prináša vám obrovskú ochranu pred všetkým zlým. Taktiež táto mandala prináša liečivé účinky a zároveň omladenie. Keďže táto mandala predstavuje ochranný štít pred všetkým zlým prinesie vám porozumenie k zlému a odhalí tých, čo vám neprajú.

Cena 10€ / 1ks

Budha sila

Prívesok - Budhová Sila Obsidián

Budhov prívesok vás bude sprevádzať na ceste k pochopeniu svojej životnej cesty. Na tejto ceste budete pociťovať harmóniu a silu. Silu s ktorou s ľahkosťou prekonáte životné nástrahy a strachy. Obsidián s ktorého Budhov prívesok pozostáva je obdarený veľkou mocou a tvorivými silami.

Cena 10€ / 1ks