Prívesky

Prívesok - Duchovná Mandala 

Túžite po duchovnom rozvoji tela aj duše? Tento prívesok vám pomôže pri duchovnom rozvoji, upokojí vašu myseľ a privedie vás na nové myšlienky. Podporuje rozvoj a kreatívne myslenie. Pomáha pri liečení psychických chorôb a inšpiruje človeka k správnym činnom.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Života 

Táto mandála nosí právom meno mandála života. Jej farby otvárajú myseľ a privádzajú pozitívne energie do života toho kto ju nosí. Obsahuje farby a prvky harmónie, energie, bohatsva a pozitívnej sily. Uvádza telo a myseľ to smeru ktorý prináša šťastie a správne konanie. Pri jej nosení si začnete viac veriť a spoznáte postupne svoju cestu a samých seba.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Čakrová Mandala

7 čakier spojených v tejto krásnej mandále prináša životnú rovnováhu a ma liečive účinky. Otvára energetické centrá a napomáha k vyrovaniu životných energií. Zbaví vás negatívnych energií a povzdvihne vám náladu. Tomu kto je nosí prináša lepší zdravotný stav, viac energie a chuť do života.

Cena 10€ / 1ks

pracovná mandala

Prívesok - Mandala Práce

Mandála práce je jedna z mála mandál, ktorá prináša do života nové príležitosti práce. Ak máte problém zamestnať sa, premýšlate nad zmenou práce či túžite získať povýšenie, táto mandala prináša nové pracovné možnosti a príležitosti. Je nabitá energiou práce, motivácie a produktivity. S jej nosením sa vám podarí pritiahnúť do života vytúženú prácu, financie, povýšenie a pracovnú pohodu.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Znamenia

Mandala znamenia je mandala, ktorá vám pomáha upevniť vaše výnimočne vlastnosti vášho znamenia. Lev, Byk, Škorpion, Baran, Strelec, Ryby, Panna a ostatné znamenia taktiež v ponuke. Vyberte si mandalu podľa vášho znamenia, ktorá vám prinesie silu, lásku a zdravie. 

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Jin a Jang

Táto mandála predstavuje jin a jang ako dve navzájom opačne a doplňujece sa sily. Jin predstavuje ženskú silu a Jang mužskú silu. Jej nosením dostanete presne toľko sily koľko potrebujete. Pomáha pri získavaní rovnováhy pri zdraví a šťastí.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Čakrový krištáľ

7 čakier obsiahnutých v tomto prirodnom krištály prináša harmonizáciu zdravia a pohodu. Ako krištáľ čistí z okolia negatívne energie, pomáha k uzdraveniu, očiste a má ochranné účinky proti negatívnym myšlienkám druhých ľudí. Starodávny strom na krištály prináša hojnosť a nové začiatky.

Cena 13€ / 1ks

Prívesok - Obsidián draka a fénixa

Pre obsidián čierny neexistujú hranice a predstavuje výnimočnú moc. Pomáha odhaliť pravdu a toho kto ho nosí vedie k sile a jedinečnej kreativite. Obsidián je silný ochranný kameň, ktorý vytvára štít proti všetkému negatívnemu. Drak zobrazený na obsidiáne je symbolom sili zatiaľ čo fénix stáva z popola a predstavuje nové začiatky a cesty.

Cena 14€ / 1ks

Prívesok - Obsidiánový kvet

Pre obsidián čierny neexistujú hranice a predstavuje výnimočnú moc. Pomáha odhaliť pravdu a toho kto ho nosí vedie k sile a jedinečnej kreativite. Obsidián je silný ochranný kameň, ktorý vytvára štít proti všetkému negatívnemu.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Zafírový prívesok

Tento prívesok predstavuje silu a možnosti lásky, ktoré jeho nositeľovi prináša. Ide o silný prívesok keď ide o získanie lásky či liečenie vnútorných starých rán a blokov.

Prináša taktiež radosť a priťahuje dobré vzťahy. Je odborníkom na pravdu, s jeho nosením budete vedieť rozoznať faloš a skryté tajomstvá.

 

Cena 9€ / 1ks

Prívesok - Mandala Radosti

Prívesok mandalka radosti prináša potešenie, s ňou si budete viac vychutnávať žuvot a menej myslieť na negatívne. Uvolňuje v tele napätie a prináša pozitívne pocity. Je plná energie radosti a vyššich myšlienok, ktoré posilnia telo aj dušu. Jej bieli kvet v strede je symbolom mieru a dobrých skutkov.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Lásky

Prináša do života nové energie lásky. Pomocou nej budete vyžarovať viac lásky a budete priťahovať láskavejšich a pozitívnejších ľudí. Energia lásky vás s touto mandalou neminie. Pomáha urovnávať minulé krivdy a prináša odpustenie. Čistí negatívne vzorce a prináša milosť a dobro. Jej zásluhou mnohí spoznali skutočnú lásku a hlboké porozumenie. Nový partner s touto mandalou je na dosah.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Vzťahov - Novinka

táto mandála vám v živote upravuje vzťahy v rodine, v práci či s partnerom. Urovnáva negatívne vplyvy ktoré vládnu vo vašom vzťahu s určitou osobou. Jeho nosením priťahujete zdravé a harmonické vzťahy. Pomáha urovnávať myšlienky a harmonizuje ich. Druhý sa pri vás budú cítiť príjemne a povzbudivo. Prináša pozitívne myslenie a povzbudzuje ducha k láske.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Jin a Jang

Táto mandála predstavuje jin a jang ako dve navzájom opačne a doplňujece sa sily. Jin predstavuje ženskú silu a Jang mužskú silu. Jej nosením dostanete presne toľko sily koľko potrebujete. Pomáha pri získavaní rovnováhy pri zdraví a šťastí. Strom života v jej strede symbolizuje nový začiatok a hojnosť. Prinesie vám do života hojnosť úrody a nové začiatky či už v práci alebo vo vzťahu.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Rodinnej Pohody

Táto mandála prináša k vám do rodiny pohodu a pozitívne energie. Ak ste pohádaný, nekomunikujete s príbuznými táto mandála medzi vás vnesie porozumenie a nový začiatok. Prináša odpustenie a vyrovnanie minulosti a zlých energií. Dodáva odvahu a nové videnie na začiatky s príbuznými. Ak tužite po dobrých vzťahoch rodine táto mandala je práve pre vás.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Hórovo Oko

Táto mandála prináša staroveký egyptský symbol Hóroveho oka, Prináša vám obrovskú ochranu pred všetkým zlým. Taktiež táto mandala prináša liečivé účinky a zároveň omladenie. Keďže táto mandala predstavuje ochranný štít pred všetkým zlým prinesie vám porozumenie k zlému a odhalí tých, čo vám neprajú.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Sri Yantra

Prívestok Jantra vytvára silné, vybalancované energetické pole s vysokou vibráciou. Mení atmosféru miestnosti, harmonizuje ich a energeticky čistí , t.j. nízke vibrácie (negativita, zlosť, stres atď.) sa neudržia v miestosti a ľahšie sa transformujú. Jantra priťahuje liečivé energie, vyžaruje ich a vyplni nimi miestnosti a ľudí v nich.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Pozitívna Mandala

Priveďte si do života pozitívu energiu a optimizmus pomocou tohto prívesku. Pomôže vám sa vyrovnať sa so stratou či úzkosťou. Pomáha transformovať negatívnu energiu na pozitívnu. Pri jeho nosení pocítite viac energie a elánu do života.

Cena 10€ / 1ks

Náušnice - Pozitívna Mandala

Priveďte si do života pozitívu energiu a optimizmus pomocou týchto náušnic. Pomôžú vám sa vyrovnať sa so stratou či úzkosťou. Pomáhajú transformovať negatívnu energiu na pozitívnu. Pri ich nosení pocítite viac energie a elánu do života.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandála Pokoja

Táto mandala vám prinesie do života pokoj a pohodu. Stíši vašu neskrotnú myseľ a uvedie vás na správnu cestu. Pri nosení týchto prívesku pocítite pokoj a vyrovnanie. Budete sa cítiť viac sebavedomý a zlepšite svoje medziľudské vzťahy. Nastane vo vašej rodine rovnováha a harmónie. Podporuje medziľudské vzťahy a sním zažijete viac lásky a rešpektu.

Cena 10€ / 1ks

Mandalové Náušnice Pokoja

Táto mandala vám prinesie do života pokoj a pohodu. Stíši vašu neskrotnú myseľ a uvedie vás na správnu cestu. Pri nosení tohto náramku pocítite pokoj a vyrovnanie. Budete sa cítiť viac sebavedomý a zlepšite svoje medziľudské vzťahy. Nastane vo vašej rodine rovnováha a harmónie. Podporuje medziľudské vzťahy k láske a rešpektu.

Cena 10€ / 1ks