Rak

Týždenný HOROSKOP 25.10. - 31.10. 2021

RAK 22.06.- 22.07 

 

Váš týždeň začína nejakými pracovnými klebetami. Spolupracovníci by mohli nesprávne interpretovať vaše zámery alebo osobnosť a šíriť o vás škaredé klebety. Aj keď je toto správanie mätúce, snažte sa zostať mimo drámu, kým sa vám nepodarí uviesť veci na pravú mieru. Namiesto toho sa zamerajte na investovanie svojho času do iných, dôležitejších vzťahov. Zlepšením svojich vzťahov môžete rásť ako človek a dokonca zmeniť svoju kariéru. Len buďte naďalej takým milým a očarujúcim človekom, akým ste, Rak.

Halloweensky víkend pre vás môže byť veľmi príjemný, keď Mars v sobotu vstúpi do Škorpióna. Mars bude vo vašej zóne potešenia počas nasledujúcich šiestich týždňov, čo vám dá vášeň a chuť na kreativitu a sebavyjadrenie. Toto je skvelý čas prejaviť svoje túžby, povzbudiť svoj talent a trochu sa potrápiť s dosahovaním životných cieľov.

 

Ak si potrebujete zvýšiť vibrácie lásky, upokojiť myseľ, upevniť zdravie alebo máte špecifický problém, pre ktorý  momentálne hľadáte riešenie, neváhajte si prezrieť liečivé mandaly, náramky a prívesky, ktoré sú starostlivo navrhnuté pre tieto účely.

Viac informácii nájdete tu:

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.