Vodnár

TÝŽDENNÝ HOROSKOP 25.10. – 31.10.2021

VODNÁR 21.01. – 19.02.

 

Boj medzi vaším sociálnym kalendárom a vaším bankovým účtom pokračuje, keď sa Venuša v Strelcovi v utorok postaví na druhú stranu Neptúna v Rybách. Šetríte na niečo veľké, takže nevyčerpajte svoju peňaženku ZA jednu noc. Namiesto toho si môžete užiť množstvo bezplatných jesenných aktivít. Nájdite tie zábavné spoločenské udalosti. Požiadajte svojich priateľov, aby si vybrali váš halloweensky kostým a potom vyrazte do mesta. Môžete dokonca stretnúť skvelých ľudí, ktorí vám môžu pomôcť v iných oblastiach vášho života.

A budete potrebovať všetky kontakty, ktoré môžete získať, keď Mars vstúpi do Škorpióna a v sobotu sa presunie do zóny vašej kariéry. Počas nasledujúcich šiestich týždňov sa premeníte na šéfa, pretože vaša snaha o úspech vám pomôže s vášňou dosiahnuť vaše najžiadanejšie ciele. Nechajte ambície zaujať miesto vodiča!

Ak si potrebujete zvýšiť vibrácie lásky, upokojiť myseľ, upevniť zdravie alebo máte špecifický problém, pre ktorý  momentálne hľadáte riešenie, neváhajte si prezrieť liečivé mandaly, náramky a prívesky, ktoré sú starostlivo navrhnuté pre tieto účely.

Viac nájdete tu:

 

V prípade záujmu o horoskop na rok 2021, ušitému na mieru k Vášmu dátumu narodenia, ma prosím neváhajte kontaktovať.