liečenie

Ako liečiť chorobu

Liečenie s energiami k vášmu zdraviu

Poznáte liečenie s energiami? Táto metóda vás vylieči rýchlo a ľahko!

Ako liečiť chorobu? Metóda prostredníctvom pôsobenia liečivých energií je veľmi podobná liečeniu Reiki. Určite ste už o Reiki počuli, vraví sa, že ňou už liečili veľký staroveký liečitelia. Pomocou liečivých energií liečim na rozdiel od Reiki komplexné fyzické a aj psychické problémy.

V tele dochádza často k narušeniu životnej energie. Táto energia neprúdi tak ako by mala, vznikajú choroby a bolesti. Energia sa buď zastaví kvôli blokom, ktoré vytvorí negatívne myslenie alebo neprúdi správne.

Použitím životnej energie sa odstraňujú staré bloky, negatívne energie a nevhodné vzorce. Uvoľnenie týchto blokov a vzorcov v tele, zabezpečí zdravie a rovnováhu. Dochádza k prirodzenému fungovaniu organizmu, pričom sa časom telo samo regeneruje.

Aký je postup liečenia?

Na začiatku zisťujeme aké sú pacientové problémy, bolesti, akou chorobou trpí. Intuitívne diagnostikujem jeho zdravotný stav. Odhaľujem skryté a potlačené emócie, ktoré blokujú životnú energiu.

Po tomto procese, začnem prikladať ruky na postihnuté miesto. Intuitívne cítim, kde je nedostatok energií a snažím sa ich tam dostať. Pomocou týchto energií často krát preliečim aj miesta, ktoré síce nebolia ale pomáhajú k vzniku ochorenia. Cez ruky prechádza liečivá energia, ktorá napomáha k uzdraveniu, preliečeniu a harmonizácií organizmu.

Pacient pri liečbe leží na bruchu alebo na chrbte, je uvoľnený psychický aj fyzický. Zhlboka dýcha a uvoľňuje celé telo. Pri zložitejších chorobách sa vyžaduje opakovaný proces.

Počas liečby pacienti často pociťujú rôzne pocity. Cítia dané miesto, mravčenie v danej oblasti. Môžu sa im dokonca pred očami objavovať rôzne obrazce či spomienky. Cítia teplo, vibrácie či tlak v danom mieste. Existujú rôzni ľudia, s rôznou schopnosťou senzibility. Niektorý cítia energie viac iný menej. Tí čo ich pociťujú menej, nemusia byť sklamaní, pretože liečebný proces na ich tele prebehol a pomôže im k uzdraveniu tak či tak.

Čo všetko liečim pomocou životných energií?

Liečim nasledovné ochorenia a zdravotné problémy

Liečenie Alergie, bakteriálne ochorenia, cukrovku, kašeľ, nádchu, zhubné a nezhubné nádory, osteoporózu, opuchy, bolesti šliach a svalov, po úrazové stavy, štítnu žľazu, bolesti učí, depresie, stavy úzkosti. Srdcové ochorenia, nízky/vysoký krvný tlak, gynekologické problémy, ekzém, akné, hormonálne problémy, zápaly pohybového aparátu, ťažkosti s chrbticou, bolesti kĺbov, reuma, oslabený imunitný systém a mnoho ďalších ochorení a bolesti orgánov.

Máte chorobu či bolesti? Po použití životných energií už nebudete!

Využite možnosť objednať sa u mňa na liečenie. Rovnako ako som pomohla s liečením mnohým svojím pacientom som pripravená aj pre vás. Kontaktujte ma. Napíšte aký problém riešite a spoločne ho prekonáme.