O mne

Terapeutka Danka

Zažívate pocit úzkosti, napätia či neúspechu?

Ak áno, ste na správnej stránke a môžete pokračovať.

Máte zdravotné problémy, túžite nájsť nového partnera či vymotať sa z finančných problémov?

Ak áno, ste tu správne a môžete pokračovať.

Túžite nájsť svoju pravú cestu, chcete zažiť osobný a aj duchovný rast?

Ak áno, rada sa s vami stretnem.

Prečo???

Všetko sa zlomilo v mojom živote náhle. Ostala som sama, bez akéjkoľvek vízie čo  v živote ďalej. Prešla som ochoreniami, finančnými ťažkosťami ako aj hlbokými pocitmi straty a úzkosti. Všetko toto zanechalo vo mne negatívne pocity. S týmito pocitmi som začala pracovať pomocou mojej intuície a vnútornej energie. Negatívne skúsenosti ma posunuli k duchovnému rozvoju, ktorému sa venujem už viac ako 20 rokov.

Vedela som, že chcem pomáhať druhým. Verila som, že rovnakými problémami ako som si prešla, prechádzajú na svete mnohý.

Začala som pomáhať svojim blízkým s chorobami, s partnerskými výkladmi či s nachádzaním ich pravej cesty. Objavila som úžasnú metódu na dosiahnutie väčšieho pochopenia psychických a duševných postojov človeka.

Je ňou Regresná terapia. Táto motóda bola pre mňa darom, darom ktorý mi zmenil život k lepšiemu. Po čase som regresnú terapiu, začala praktizovať pre tých, ktorí ju u mňa vyhľadali a chceli sa o sebe dozvedieť viac. Chceli vedieť, aké skryté bloky a obavy sa nachádzajú v ich vnútri.

Všetci tí, ktorí ku mne prišli, zažili po Regresnej terapii zmeny, ktoré im dopomohli k dosiahnutiu toho po čom túžili. Prestali byť ustráchaní, plní pochybnosti a zlej nálady. Namiesto toho sa otvorili, a začali v živote prijímať lásku, radosť, šťastie a bohatstvo.

Ste tu preto, lebo verím, že chcete svoj život zmeniť, chcete od neho viac. No pokiaľ neprejdete dverami, ostanete navždy pred nimi.