Liečivé prívesky

sri jantra prívesok

Prívesok - Sri Yantra

Prívesok Jantra vytvára silné, vybalancované energetické pole s vysokou vibráciou. Mení atmosféru miestnosti, harmonizuje ich a energeticky čistí , t.j. nízke vibrácie (negativita, zlosť, stres atď.) sa neudržia v miestnosti a ľahšie sa transformujú. Jantra priťahuje liečivé energie, vyžaruje ich a vyplní nimi miestnosti a ľudí v nich.

Cena 10€ / 1ks

zelená mandala jin a jang

Prívesok - Strom života jin a jang

Prívesok strom života jin a jang prináša tomu kto ho nosí rovnováhu vo všetkých oblastiach jeho života. Vďaka rovnováhe jin a jang a stromu života, ktorý predstavuje rast a silu budete ľahšie prekonávať problémy a ťažké vzťahy. Pomôže vám vyrovnať sa s ťažkými udalosťami a prinesie vám veľa energie, harmónie a nových skúseností. 

Cena 10€ / 1ks

Prívesok harmonie

Prívesok - Harmónia

Prívesok harmónia vďaka svojej energie a dizajnu doplňa po náročnom dní pohodu a vyrovnanie. Prívesok Harmónia prináša stratenú energiu a jeho nosením sa zlepšuje každodenná nálada.

Cena 15€ / 1ks

Obsidian kríž

Prívesok - Obsidián Kríž

Pre obsidián čierny predstavuje výnimočnú moc pri ktorej sa budete cítiť v bezpečí. Pomáha odhaliť pravdu a toho kto ho nosí, vedie k jedinečnosti a kreativite. Obsidián je mocný ochranný kameň, ktorý pomáha zbaviť sa negatívnej energie. Obsidián kríž je znamením nádeje a víťazstva.

Cena 14€ / 1ks

Obsidian koňa

Prívesok - Obsidián Koňa

Objavte úžasný prívesok Obsidián čierny, ktorý prináša výnimočnú moc a zabezpečí vám pocit bezpečia. S týmto klenotom budete mať schopnosť odhaliť pravdu a viesť cestu k jedinečnosti a kreativite. Obsidián je silný ochranný kameň, ktorý vám pomôže zbaviť sa negatívnej energie a vytvoriť harmonickú atmosféru.

Cena 12€ / 1ks

obsidian slon

Prívesok - Obsidián Slon

Prívesok Obsidián Slon, prináša silu a pomáha vám odstrániť strach a získať pocit bezpečia. Obsidián je kameň pravdy a tomu kto ho nosí prináša od druhých správne konanie a úprimnosť. Obsidián je ochranný kameň, ktorý vám pomôže zbaviť sa negatívnej energie a vytvoriť pozitívnu atmosféru.

Cena 12€ / 1ks

zlatý fénix

Prívesok - Zlatý fénix

Prívesok zlatý fénix prináša nové začiatky a príležitosti pre rast. Zatvára staré a negatívne cesty a otvára nové možnosti a spôsobi ako sa posunúť v práci, zdraví a vo vzťahoch. Pomáha prekonáť ťažké začiatky a napredovať. Je symbolom znovuzrodenie a teda všetko staré zanecháva a nové vytvára.

Cena 14€ / 1ks

strom života

Prívesok - Mandala Strom Života

   Táto Mandala predstavuje strom života, ktorý pomáha spájať rodinu a taktiež symbolizuje plodnosť a rast. Jej nosením získate silu a vnútorný rozvoj k jedinečnosti. Strom života zobrazený na mandale taktiež prináša nové začiatky v oblasti v ktorej sa vám nedarí alebo by ste ju chceli zmeniť. V neposlednom rade mandala strom života prináša mier, relaxáciu a pokoj. 

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Čakrový Orgonit

Čakrový orgonit pomáha meniť negatívne energie v okolí na pozitívne. Funguje ako harmonizér okolia. Taktiež pomáha pri detoxikácii organizmu. Podporuje vyrovnanosť, dobrú náladu, zlepšenie psychických schopností

Cena 14€ / 1ks

prírodny kamen

Prívesok - Prírodný kameň

Prívesok pre ženy z prírodných kameňov poteší vás alebo ako darček  vašu známu. Patrí medzi krásne náhrdelníky, ktorý nesmie chýbať vo vašej zbierke.

Cena 15€ / 1ks

čierny obsidian

Prívesok - Obsidián Draka a Fénixa

Pre obsidián čierny predstavuje výnimočnú moc a energiu. Pomáha odhaliť pravdu a toho kto ho nosí, vedie k sile a novým tvorivým myšlienkam. Obsidián je silný ochranný kameň, ktorý vytvára štít proti všetkému negatívnemu. Drak zobrazený na obsidiáne je symbolom energie a Fénix prináša nové začiatky.

Cena 13€ / 1ks

Liečivé prívesky a náramky

Prívesok - Obsidián Draka Sily

Pre obsidián čierny neexistujú hranice a predstavuje výnimočnú moc. Pomáha odhaliť pravdu a toho kto ho nosí, vedie k sile a jedinečnej kreativite. Obsidián je silný ochranný kameň, ktorý vytvára štít proti všetkému negatívnemu. Drak zobrazený na obsidiáne je symbolom sily, ktorý vám umožní prekonať životné prekážky a problémy.

Cena 14€ / 1ks

joga amazonit

Prívesok - Joga Amazonit

Prívesok Joga Amazonit slúži na uvoľnenie napätia a energetických blokov. Pomáha pri strese, napätí a náladovosti. Taktiež nám pomáha sa zbaviť egoizmu a všetkých nepotrebných veci, ktoré nás zaťažujú. Všestranný prívesok pre tých, ktorí sa trápia a hľadajú uvoľnenie a harmóniu.

Cena 16€ / 1ks

mandala zivota

Prívesok - Mandala Života 

Táto Mandala nosí právom meno Mandala života. Jej farby otvárajú myseľ a privádzajú pozitívne energie do života toho kto ju nosí. Obsahuje farby a prvky harmónie, energie, bohatstva a pozitívnej sily. Uvádza telo a myseľ do smeru, ktorý prináša šťastie a správne konanie. Pri jej nosení si začnete viac veriť a postupne spoznáte svoju cestu a samých seba.

Cena 10€ / 1ks

obsidian kvet

Prívesok - Obsidián kvet

Pre obsidián čierny neexistujú hranice a predstavuje výnimočnú moc. Obsidián kvet napomáha stráviť všetko, čo je ťažko prijateľné. Súčasne uľahčuje i fyzické trávenie. Zvýrazňuje všetky negatívne energie, ktoré sa dajú vďaka tomu plne preskúmať a následne odstrániť.

Cena 12€ / 1ks

Prívesok Času

Prívesok Času

Prívesok času tomu kto ho nosí prináša viac priestoru pre svoj rozvoj a uvedomenie si svojich silných stránok. Jeho tajomné pozadie pomáha osobe rozpoznať skryté a podvedomé sily, ktoré vládnu v jej okolí. Prívesok času zvýrazňuje osobnosť a dopomáha k jedninečnosti. 

Cena 10€ / 1ks

pánsky prívesok sily

Pánsky prívesok sily

Máte pocit, že prichádzate o energiu a silu? Neustále musíte hľadať tu správnu motiváciu do činnosti? Prívesok sily prináša tomu kto ho nosí, dostatok energie a síl na nové pracovné alebo súkromné aktivity. Ak stále odkladáte veci na zajtra či neustále hľadáte stratenú energiu prívesok sily vám pomôže zvýšiť energiu a motiváciu.

Cena 12€ / 1ks

Prívesok - Čakrová mandala

Čakrová mandala prináša jej nositeľovi vyrovnané životné energie. Energie, ktoré pracujú pre zdravie sú zárukou uvoľnenia a rovnováhy. Čakry sa prostredníctvom tejto mandaly očisťujú, zbavujú sa nečistôt a negatívnych energií. Ak máte problém so zdravím, táto mandala je ako stvorená pre vás.

Cena 10€ / 1ks

Mandala pomoci

Prívesok - Mandala Pomoci

Mandala pomoci je tu pre tých, ktorí potrebujú urýchlene pomôcť v životnej situácií. Prináša nové energie plné podpory a pokoja. Pomáha nasmerovať jedinca na správnu cestu a dodáva odvahu pri riešení problémov. Prináša nové vedenie, nadhľad a smer. 

Cena 10€ / 1ks

mandala lasky

Prívesok - Mandala Lásky

Prináša do života nové energie lásky. Pomocou nej budete vyžarovať viac lásky a budete priťahovať láskavejších a pozitívnejších ľudí. Energia lásky vás s touto mandalou neminie. Pomáha urovnávať minulé krivdy a prináša odpustenie. Čistí negatívne vzorce a prináša milosť a dobro. Jej zásluhou mnohí spoznali skutočnú lásku a hlboké porozumenie. Nový partner s touto mandalou je na dosah.

Cena 10€ / 1ks

sova múdrosti

Prívesok - Sova múdrosti

Sova ako dobre vieme je symbolom múdrosti. Tento prívesok sa vyznačuje silnou intuíciou a pomáha odhaliť klamstvo a rozoznať skutočnú realitu od ilúzie. Tento symbol pomáha orientovať sa vo vlastnom vnútornom svete a usporiadať si myšlienky. Rozvíja trpezlivosť a prináša ochranu sebe a blízkej osobe.

Cena 12€ / 1ks

mandala prívesok

Prívesok - Duchovná Mandala 

Túžite po duchovnom rozvoji tela aj duše? Táto Mandala vám pomôže pri duchovnom rozvoji, upokojí vašu myseľ a privedie vás na nové myšlienky. Podporuje rozvoj a kreatívne myslenie. Pomáha pri liečení psychických chorôb a inšpiruje osobu k správnym činom.

Cena 10€ / 1ks

mandala vzťahov

Prívesok - Mandala Vzťahov - Novinka

táto mandala vám v živote upravuje vzťahy v rodine, v práci či s partnerom. Urovnáva negatívne vplyvy ktoré vládnu vo vašom vzťahu s určitou osobou. Jeho nosením priťahujete zdravé a harmonické vzťahy. Pomáha urovnávať myšlienky a harmonizuje ich. Druhý sa pri vás budú cítiť príjemne a povzbudivo. Prináša pozitívne myslenie a povzbudzuje ducha k láske.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok Nepál

Prívesok - Nepál

Prívesok Nepál prináša vyrovnanosť mysle a energií. Tomu kto ho nosí, je vždy nápomocní pri upokojení myšlienok a nájdení rovnováhy. Obsahuje pozitívne energie, ktoré vás nasmerujú na správnu cestu. Prináša spokojnosť, zlepšuje vzťahy a napätie v rodine.

Cena 12€ / 1ks

mandala zmeny

Prívesok - Mandala Zmeny

Očakávate od života zmenu k lepšiemu? Dlho vás trápi problém a radi by ste ho už vyriešili? Mandala zmeny prináša nové udalosti a myšlienky do vášho života. Jej nosením získate novú a pozitívnu zmenu presne tam, kde ju najviac potrebujete. Pomáha urovnávať napäté vzťahy a prináša porozumenie pre životné udalosti.

Cena 10€ / 1ks

mandala znamenia

Prívesok - Mandala Znamenia

Mandala znamenia je mandala, ktorá vám pomáha upevniť vaše výnimočne vlastnosti vášho znamenia. Lev, Býk, Škorpión, Baran, Strelec, Ryby, Panna a ostatné znamenia taktiež v ponuke. Vyberte si mandalu podľa vášho znamenia, ktorá vám prinesie silu, lásku a zdravie. 

Cena 10€ / 1ks

mandala práce

Prívesok - Mandala Práce

Mandala práce je jedinečná mandala, ktorá prináša do života nové príležitosti práce. Ak máte problém zamestnať sa, premýšľate nad zmenou práce či túžite získať povýšenie, táto mandala prináša nové pracovné možnosti. Je nabitá energiou práce, motivácie a produktivity. S jej nosením sa vám podarí pritiahnúť do života vytúženú prácu, financie, povýšenie a pracovnú pohodu.

Cena 10€ / 1ks

privesok energia

Prívesok - Energia Mala

Cítite sa unavene a potrebovali by ste viac energie? Tento vzácny prívesok energie Mala vám ju prinesie. Jej symbolika siaha hlboko do histórie a je predstaviteľom nových energií a posilnenia tela a mysle. Ak hľadáte pokoj a energiu tento prívesok je ten pravý darček pre vás a vašich známych.

Cena 12€ / 1ks

jantárový prívesok

Detský jantárový prívesok

Detský jantárový prívesok pomáha pri prerezávaní prvých zúbkov. Niektoré mamičky dávajú deťom aj prívesok z jantáru, slúžiaci ako hryzátko. Taktiež jantár ma liečivé účinky na dýchacie cesty, astmy a alergie. Dĺžka prívesku 35 cm.

Cena 18€ / 1ks

mandala zdravia

Prívesok - Mandala Pokoja

Táto mandala vám prinesie do života pokoj a pohodu. Stíši vašu neskrotnú myseľ a uvedie vás na správnu cestu. Pri nosení týchto prívesku pocítite pokoj a vyrovnanie. Budete sa cítiť viac sebavedomý a zlepšite svoje medziľudské vzťahy. Nastane vo vašej rodine rovnováha a harmónie. Podporuje medziľudské vzťahy a sním zažijete viac lásky a rešpektu.

Cena 10€ / 1ks

mandala zdravia

Naušnice - Mandala Pokoja

Tieto naušnice mandaly pokoja vám prinesú rovnako ako aj prívesok do života pokoj a pohodu. Uvedie vaše myšlienky do pokoja a získate viac oddychu a harmónie. Zlepšíte svoje medziľudské vzťahy a dosiahnete rovnováhu v rodinnom kruhu.

Cena 8€ / 1ks

magická mandala

Prívesok - Magická mandala 

Táto mandala prináša pozitívne zmeny v živote toho, kto ju nosí. Ak sa trápite nad prácou či vzťahom a uvažujete nad zmenou, táto mandala vám pomôže správne sa rozhodnúť. Jej magická sila priťahuje nečakané udalosti, ktoré sú vždy prospešné pre majiteľa.

Cena 10€ / 1ks

mandala živlov

Prívesok - Mandala Živlov 

Kombinácia prírodných živlov prináša schopnosť získavať prírodné energie na odstránenie životných problémov. Napomáha rýchlemu osobnému a duchovnému rastu. Nosením tohto prívesku získate prírodnú harmóniu, rozšírite svoje vnútorné vedenie a naplnenie.

Cena 10€ / 1ks

čakrová mandala

Prívesok - Čakrová Mandala

Prívesok čakrová mandala vyrovnáva a harmonizuje čakry v tele. Prináša liečivé účinky pre telo aj dušu. Zároveň keďže priaznivo pôsobí na naše čakry, rieši problémy, ktoré sú s nimi spojené. Dodáva liečivé energie, silu a uvoľnenie. 

Cena 10€ / 1ks

čakrový krystál

Prívesok - Čakrový Krištáľ 

7 čakier obsiahnutých v tomto prírodnom krištáli prináša harmonizáciu zdravia a pohodu. Ako krištáľ čistí z okolia negatívne energie, pomáha k uzdraveniu, a má ochranné účinky proti negatívnym energiám druhých. Starodávny strom na krištáli prináša hojnosť a nové začiatky.

Cena 13€ / 1ks

tulipany prívesok

Prívesok - Tulipán Radosti

Potešte sa s týmto atraktívnym prívesok - Tulipán Radosti. Prinesie vám pohodu, radosť a novú energiu tešiť sa z každodennej činnosti. K prívesku plus získate náušnice tulipány úplne zdarma, ktoré majú rovnakú energiu radosti ako prívesok.

Cena 9€ / 1ks

Anjel lásky

Prívesok - Anjel Lásky

Prívesok Anjel Lásky vám prináša energie lásky, ktoré liečia vaše medzi ľudské vzťahy. Prináša uvoľnenie a uzdravuje vzťahy, ktoré sa nevyvíjajú najlepšie. Prívesok je zárukou spokojnosti a pre tých, ktorí hľadajú novú lásku bude veľmi nápomocný.

Cena 12€ / 1ks

modry zafir

Prívesok - Zafírový prívesok

Tento prívesok predstavuje silu a možnosti lásky, ktoré jeho nositeľovi prináša. Ide o silný prívesok keď ide o získanie lásky či liečenie vnútorných starých rán a blokov.

Prináša taktiež radosť a priťahuje dobré vzťahy. Je odborníkom na pravdu, s jeho nosením budete vedieť rozoznať faloš a skryté tajomstvá.

 

Cena 11€ / 1ks

srdce privesok

Prívesok - Srdce lásky

Túžite získať novú lásku, ideálneho partnera/partnerku či dobrú známosť? Tento prívesok je magnet na nové a dobré vzťahy. Srdce lásky prináša harmónie a nové vibrácie lásky. Otvorte sa novým možnostiam lásky, ktoré na vás čakajú.

Cena 9€ / 1ks

Privesok draka

Prívesok - zlatý drak 

Tento prívesok obsahuje silu, ktorá tomu čo ju nosí prináša úspech v práci a vo financiách. Podvedome učí jedinca ako sa správne rozhodovať a uvažovať nad získavaním a šetrením životnej energie. S príveskom zlatý drak začnete pociťovať pokoj a úspech.

Cena 12€ / 1ks

mandala radosti

Prívesok - Mandala Uvoľnenia

Prívesok mandala Uvoľnenia prináša potešenie, s ňou si budete viac vychutnávať život a menej myslieť na negatívne. Uvoľňuje v tele napätie a prináša pozitívne pocity. Je plná energie radosti a vyšších myšlienok, ktoré posilnia telo aj dušu. Jej bieli kvet v strede je symbolom mieru a dobrých skutkov.

Cena 10€ / 1ks

mandala prirody

Prívesok - Mandala Prírody

Priroda je symbolom pokoja a harmónie. Prívesok mandala prírody prestavuje harmonické elementy, ktoré sú zárukou spokojného života. Harmónia a vyrovnanosť vám prinesú pozitívne energie a správne konanie.

Cena 10€ / 1ks

Prívesok - Mandala Rodinnej Pohody

Táto mandála prináša k vám do rodiny pohodu a pozitívne energie. Ak ste pohádaní a nekomunikujete s príbuznými táto mandála medzi vás vnesie porozumenie a nový začiatok. Prináša odpustenie a vyrovnanie minulosti a zlých energií. Dodáva odvahu a nové videnie na začiatky s príbuznými. Ak túžite po dobrých vzťahoch rodine táto mandala je práve pre vás.

Cena 10€ / 1ks

Horovo Oko

Prívesok - Mandala Hórovo Oko

Táto Mandala prináša staroveký egyptský symbol Hóroveho oka, Prináša vám obrovskú ochranu pred všetkým zlým. Taktiež táto mandala prináša liečivé účinky a zároveň omladenie. Keďže táto mandala predstavuje ochranný štít pred všetkým zlým prinesie vám porozumenie k zlému a odhalí tých, čo vám neprajú.

Cena 10€ / 1ks

Budha sila

Prívesok - Budhová Sila Obsidián

Budhov prívesok vás bude sprevádzať na ceste k pochopeniu svojej životnej cesty. Na tejto ceste budete pociťovať harmóniu a silu. Silu s ktorou s ľahkosťou prekonáte životné nástrahy a strachy. Obsidián s ktorého Budhov prívesok pozostáva je obdarený veľkou mocou a tvorivými silami.

Cena 10€ / 1ks