regresná terapia

regresná terapia

Zaujímavé skúsenosti s regresnou terapiou

Pri regresnej terapii prežili mnohí z klientov veľmi zaujímavé skúsenosti. Tieto hlboké zážitky ich poznačili a veľa vecí sa v ich živote vďaka ním zmenilo. Je požehnaním byť svedkom a môcť ich sprevádzať na ich ceste. Niektoré s nich sú zábavné iné smutné, no v každom prípade klient dostal presne tú informáciu, ktorú potreboval. Úlohu totiž vždy prevezme vyššie ja a nasmeruje človeka tam, kde potrebuje byť v danom okamihu, aby mohol znovu vidieť, cítiť a prežiť to, čo práve potrebuje

 

regresná terapia

Ľudia , ktorí prežili klinickú smrť a majú zážitky z pobytu mimo tela tvrdia, že ich tieto zážitky zmenili. Zmenili sa ich názory na život a smrť. Podobné zmeny vo vedomí a v podvedomí zanechávajú aj zážitky z regresnej terapie. Vedú k pozitívnym cieľom, k mobilizovaniu svojich schopnosti v prospech seba a svojich blízkych. Po prežití týchto zážitkov objavíte riešenia svojich problémov a prinesú vám nový pohľad a skúsenosť na ne. Ľudia často krát trpia rôznymi chorobami či už psychickými alebo fyzickými na ktoré nenachádzajú odpovede. Snažia sa ich vo väčšine prípadov potlačiť tabletkami. Toto neprirodzené potláčanie vzniknutých problémov ich len prehlbujem alebo popri nich vznikajú nové. 

Zážitky s regresnou terapiou

Regresnou terapiou nachádzate presne tie zážitky, ktoré potrebujete vidieť aby ste sa zbavili toho konkrétneho problému, ktorý riešite. Ak podstúpite terapiu preto lebo vás trápi vzťah s partnerom pomocou svojho podvedomia vám na povrch vyplávajú presne tie informáciu a zážitky, ktoré potrebujete poznať aby ste nový vzťah získali.

regresná terapia

Rovnako to je aj so psychickou chorobou, ktorá vás roky trápi. Po prežití spomienok, ktoré vám túto chorobou vytvorili zosilniete, spoznáte sami seba a budete sa môcť tej choroby zbaviť. Všetko čím sme, je zapríčinené našou minulosťou. Ak sa chcete zbaviť minulého bloku musíte sa k nemu vrátiť a zbaviť sa ho.

Po podstúpení regresnej terapie vám začne byť jasno, prečo ste chorí, prečo nemáte partnera alebo málo financií. Vaša minulosť vám presne ukáže to, čo sa vám odohralo a ako sa odblokovať pre prílev nového zdravia a lásky.

Ak potrebujete odbornú regresnú terapiu neváhajte ma kontaktovať cez kontaktný formulár.