fakty o regresnej terapií

Fakty o regresnej terapií

 

Regresná terapia je cesta, ktorá Vám umožní nahliadnuť do svojho vnútra, objaviť svoju dušu a priviesť Vás na správnu cestu. 

  1. Úlohou regresie je objaviť v nás potlačené emócie a bloky a ich následne odstránenie na lepšie uvedomenie si svojich predstáv o sebe samom.

  2. Mnoho chorôb a problémov spočíva práve v našej minulosti kde sme prežili nepríjemný alebo stresujúci zážitok.

  3. Pomocou regresnej terapie vidíte svoje minulé životy k hlbšiemu pochopeniu svojej podstaty 

  4. Do našej pamäte si ukladáme všetky zážitky či udalosti, ktoré sa nám prehrávajú veľa krát v živote opakovane. Ak bol zážitok silne intenzívny má na nás hlboký vplyv.

Pre koho je regresná terapia určená

fakty o regresnej terapií

Regresná terapia je určená pre tých, ktorý túžia objaviť odpovede na svoje otázky ohľadne zdravia, šťastia, lásky, nepokoja, stresu či rodinných problémov. Vo svojom vnútri každý z nás vie objaviť odpoveď čo ho trápi a kam chce smerovať. Regresná terapia prináša nový duchovný rozmer a pohľad na naše životy a prináša veľký podiel na duchovnom rozvoji.

Fakty o regresnej terapii

Regresia je objavovanie a prežívanie skúsenosti z minulosti, ktoré spôsobili súčasné situácie a problémy. Regresní terapeuti používajú minulosť pacienta aby sa dostali do zabudnutých, ignorovaných alebo vytesnených skúseností, ktoré trápia ľudí. Pomocou nich znovu aktivujú pozitívne pocity, zabudnuté pozitívne skúsenosti a spiace talenty.

Tieto zabudnuté skúsenosti obsahujú emocionálne rany, ktoré sa nikdy neliečili a ktoré pravidelne spúšťajú trvalé napoly vedomé presvedčenia.

fakty o regresnej terapií

 

Takéto programy („charakterové vlastnosti“), sa dajú zmeniť len, keď pochopíme, ako boli vytvorené, a preto sa terapeuti sústreďujú na ne. Nájdenie a znovu prežívanie nestrávených skúsenosti a odomknutých emócií prinesie  náhľad do toho, prečo prítomné problémy majú svoje korene v minulých zážitkoch.

Klienti svoje bloky môžu zaznamenať už od narodenia alebo dokonca v prenatálnom čase v maternici.Mnohé skúsenosti, vychádzajú aj z minulých životov. Dajú sa vystopovať problémy naspäť od vplyvu zomrelých rodinných príslušníkov alebo iných osôb. Duchovné zážitky nie sú neobvyklé. 

Ak chcete nahliadnuť k sebe do minulosti a zbaviť sa nepriaznivých blokov kontaktujte má. Pomocou regresnej terapie vám pomôžem navrátiť životnú rovnováhu a pohodu.