životná numerológia

Životná numerológia

Životná numerológia

Životná numerológia a jej význam

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo ľudí k sebe tak veľmi priťahuje? Prečo niektoré páry môžu fungovať bez problémov roky a naopak niekto si nevie aj po celý život nájsť partnera? Môže za to ta správna konštelácia čisiel v dátume narodenia. Nie každý je stvorený pre každého. Ak objavíte partnera s tými číslami, ktoré potrebujete máte vyhraté! No naopak, často sa stáva, že stretnete osobu, ktorá vás síce priťahuje no po čase vám dokáže vytvoriť dlhé trápenie a problémy.

Bez veľkých úvahách je vám jasné, že vy by ste situáciu plnú trápenia znášať nedokázali. Najskôr by ste si povedali, že by ste si hlavne s takým človek ani nezačínali, a ak predsa áno zaručene by ste sa s ním rozišli. No pozrime sa na svoje vlastné vzťahy, minulé aj súčasné. Priťahuje vás vždy sa "správna" osoba, alebo skôr priťahuje určitý "typ" osoby, s ktorou akosi začínajú byť rovnaké problémy ak už kedy skôr v niekým iným? A akých ľudí priťahujete vy?

Aby sme hlbšie pochopili čo ľudia k sebe priťahujú musíme si v krátkosti ozrejmiť pojem numerológia:

Numerológia je staroveká veda, ktorá sa zaoberá číslami a nie hocijakými. Je ťažké predstaviť si svet bez čísel ktoré sú súčasťou nášho každodenného života. No len málo ľudí vie že čísla nevyjadrujú len kvantitu ale aj kvalitu. Kvalita čísla alebo skupiny čísel v dátume narodenia vytvára neviditeľnú silu alebo vibráciu, podobnú neviditeľnému elektrickému náboji, ktorý tiež nemôžeme sledovať.

životná numerologia

Dátum narodenia zďaleka nehovorí len o povahových vlastnostiach. Dá sa z neho vyčítať aj mnohé o schopnostiach človeka vyrovnať sa zo svetom, o jeho profesionálnych možnostiach, zdravotných problémov, sexuálnej energii, problémoch v detstve a radovo ďalším veciam.

Numerológia znamená skúmania dátumu narodenia určitého človeka s cieľom dospieť k lepšiemu pochopeniu jeho osoby.

Takže otázka pre Vás. Chcete sa dozvedieť o sebe, svojom partnerovi či dieťati  viac? Chcete vedieť aké sú jeho charakteristiky pre budúcnosť, profesia či zdravie? Ak áno, tak v tom prípade si objednajte váš rozbor priamo tu: