numerologia

Životná numerológia

Numerológia

Životná numerológia - cesta k naplnenému vzťahu s partnerom! Zamysleli ste sa niekedy nad tím, čo k sebe ľudí priťahuje? Alebo prečo dvaja ľudia zotrvávajú vo vzťahu, ktorý je nielen nešťastný, ale mnoho krát aj krutý a ponižujúci?

Bez veľkých úvahách je vám jasné, že vy by ste podobnú situáciu a také trápenie znášať nedokázali. Najskôr by ste si povedali, že by ste si hlavne s takým človek ani nezačínali, a ak predsa áno zaručene by ste sa s ním rozišli. No pozrime sa na svoje vlastné vzťahy, minulé aj súčasné. Priťahuje vás vždy sa "správna" osoba, alebo skôr priťahuje určitý "typ" osoby, s ktorou akosi začínajú byť rovnaké problémy ak už kedy skôr v niekým iným? A akých ľudí priťahujete vy?

numerologia

Aby sme hlbšie pochopili čo ľudia k sebe priťahujú musíme si v krátkosti ozrejmiť pojem numerológia:

Numerológia je staroveká veda, ktorá sa zaoberá číslami a nie hocijakými. Je ťažké predstaviť si svet bez čísel ktoré sú súčasťou nášho každodenného života. No len málo ľudí vie že čísla nevyjadrujú len kvantitu ale aj kvalitu. Kvalita čísla alebo skupiny čísel v dátume narodenia vytvára neviditeľnú silu alebo vibráciu, podobnú neviditeľnému elektrickému náboji, ktorý tiež nemôžeme sledovať.

Dátum narodenia zďaleka nehovorí len o povahových vlastnostiach. Dá sa z neho vyčítať aj mnohé o schopnostiach človeka vyrovnať sa zo svetom, o jeho profesionálnych možnostiach, zdravotných problémov, sexuálnej energii, problémoch v detstve a radovo ďalším veciam.

Numerológia znamená skúmania dátumu narodenia určitého človeka s cieľom dospieť k lepšiemu pochopeniu jeho osoby.

Takže otázka pre Vás. Chcete sa dozvedieť o sebe, svojom partnerovi či dieťati  viac? Chcete vedieť aké sú jeho charakteristiky pre budúcnosť, profesia či zdravie? Ak áno, tak v tom prípade si objednajte váš rozbor priamo tu: