regresna terapia

Ako regresná terapia funguje

Ako regresná terapia funguje? Každý z nás máme mnoho krát pocit, že chceme niečo vo svojom živote zmeniť. Túžime sa posunúť ďalej, objaviť hlbšie samých seba a zodpovedať si otázky, ktoré nás dlhšie trápia. Zvyčajne hľadáme tieto otázky vo vonkajšom svete, u svojich priateľoch či v životných situáciách.

Čo takto sa zájsť pozrieť k sebe samému hlbšie do svojho vnútra?

Regresná terapia, vo svete už pomohla mnohým ľuďom, v zdraví, pochopení samých seba či dosiahnutí vnútornej rovnováhy. Táto terapia je spôsob ako nahliadnuť do svojho vnútra, a pomocou terapeuta nájsť v našej minulosti to, čo nás trápi v súčasnosti. Pretože, len naša minulosť môže za to kde sme, kým sme sa stali a čo bude nasledovať ďalej.

regresna terapia

Terapeut je kvalifikovaná osoba, ktorá má odborné skúsenosti praktizovaním regresnej terapie. Táto osoba vedie človeka, ktorý hľadá u neho pomoc presne tam kde potrebuje. Dostane sa do minulosti a odhaľuje bloky, o ktorých vedomá myseľ nevie, ale podvedomie naše vyššie Ja sa pre tieto bloky trápi.

Tieto bloky a situácie nám zapríčiňujú nezdravé vzťahy, choroby, depresie či nerovnováhu. Nachádzajú sa bloky v detstve a v minulých životoch a následne sa liečia. Pomáhajú sa pochopiť, a dochádza tak k porozumenie a zmiereniu. Po skončení terapie sa osoba stáva pokojnejšou a vyrovnanejšou. Nastáva vnútorný liečebný proces tela a duše.

Ak cítite, že už je toho všetkého na vás dosť, mate zdravotné problémy, či sa túžite duchovne posunúť neváhajte ma osloviť. Rada vám pomôžem.