Ako rozvinúť svoju vlastnú príťažlivosť

Ako rozvinúť svoju vlastnú príťažlivosť? Často sa stáva, že osoba, ktorá je bez partnera, sa silou mocou snaží pritiahnuť do svojho života svoju ideálnu polovičku. Málokto z vás má rád, keď je sám. Chcete sa o svoj čas podeliť s osobou, ktorá vás má rada, rešpektuje vás a je pre vás skvelým spoločníkom. No, kde je tá osoba? Prečo stále neprichádza do vášho života?

Deň za dňom je rovnaký, stále tí istí ľudia, udalosti, práca. Tí istí ľudia, veci, práca. Už máte pocit, že to všetko k ničomu nevedie. Nemáte predstavu, kde by ste už konečne ideálneho partnera mohli nájsť alebo by on mohol nájsť vás. Ste ako keby v začarovanom kruhu.

Poviem vám jedno. To, či pritiahnete svojho ideálneho partnera, je len a len na vás. Môžete čakať celé dni doma a dúfať, že vám zaklope na dvere. Budete dokonca tak ustrachaný/ná, že mu nakoniec aj tak neotvoríte.  Preto, aby ste úspešne spoznali svoju ideálnu polovičku, najprv si niečo povieme o tom, čo sa nachádza v našom vnútri, čo vyžaruje navonok. Je to naša Príťažlivosť!

osudový partner

Niektorý z vás nemajú problém nadviazať kontakt s kýmkoľvek, spoznávať nových a nových ľudí a pritom už dlhodobo žijú so svojím ideálnym partnerom. Týmto z vás gratulujem. Takíto ľudia vyžarujú k druhým energiu, priateľstvo, lásku a pocit bezpečia. Sú to ľudia s vysokou úrovňou príťažlivosti. Priťahujú ľudí prirodzene a pritom sa ešte bavia. Určite každý z vás pozná niekoho takého vo svojom okolí. Poviem vám, tento typ človeka nemá dar, ani zvláštne schopnosti. Jednoducho sa to, aby priťahoval druhých ľudí, naučil!

Naučil sa to buď vedome – knihy,  kamaráti, rady od „baličov“  atď…. alebo podvedome, preberal zvyky a nástroje od druhých len tým, že ich sledoval a podvedome si ich správanie osvojil. Tak či tak, ak chcete rovnako priťahovať do svojho života nových priateľov a predovšetkým svojho ideálneho partnera, musíte uveriť v jedno – „dá sa to naučiť“.

Jedným z nástrojov je zvýšiť svoju vnútornú energiu. Nikto nemá rád ľudí, ktorí sa neustále sťažujú, opakujú tie isté vety, sú smutní, aj keď o nič nejde, začnú byť nespokojní už aj vtedy, keď sa zatiahne obloha. Začnite s úsmevom pri každom stretnutí. Úsmev zvyšuje vašu príťažlivosť.

Začnite s pokojom. Pokojní jedinci sú mnohokrát príťažlivejší ako nepokojní. Šetria svojou energiou, prenášajú ju do povzbudivých slov pre druhých, vyjadrujú lásku a rešpekt. Keď ste pokojný, druhého si viac všímate, on si zas začne všímať viac vás. Pokojné počúvajte, čo osoba hovorí, vyjadrujete mu vtedy úctu a zvyšujete svoju aj jeho energiu.

Príťažlivosť sa dá naučiť. Pracujte na sebe. Začnete priťahovať skvelých ľudí a čoskoro, ak nemáte, tak aj ideálneho partnera. V článku som spomenula len niektoré základné praktiky, ako zvýšiť svoju príťažlivosť a stať za zaujímavou osobou. Ak máte záujem prehĺbiť si tento poznatok, neváhajte ma kontaktovať.

2 Replies to “Ako rozvinúť svoju vlastnú príťažlivosť”

  1. ako sa mam naučiť byť príťažlivá pre okolie?

    1. začať od seba, vyžarovať spokojnosť, radosť a úsmev. Ľudia v okoli tieto vaše rozvinuté vlastnosti pocítia a stanete sa pre nich priťažlivou.

Komentovať