Ako obrátiť chorobu na zdravie pomocou životnej energie

karma

Každý jednotlivec už pri narodení bol obdarovaný energiou, ktorá mu dodáva každý deň dostatok síl na vykonávanie ľahkých či zložitých úloh. V jednoduchosti môžeme hovoriť o životnej energií. Táto životná energia nám pomáha pri všetkom, čo konáme, rozhoduje o tom, či sme alebo nie sme zdraví.

Nedostatok tejto životnej energie zapríčiňuje všetky druhy chorôb, na aké si len spomeniete. Ako sa cítite, keď ste chorí? Samozrejme, že unavení a bez energie. Predstavte si situáciu, že prostredníctvom inej osoby túto životnú energiu získate v takom množstve, že vašu chorobu vylieči a nadobro vás od nej odbremení. Takíto ľudia, ktorí majú dostatok životnej energie, sa nazývajú liečitelia.

Liečitelia si prirodzene udržiavajú vysokú úroveň tejto energie, a preto ju vedia odovzdávať svojím pacientom, ktorých pomocou nej liečia. Už pri prvom či druhom aplikovaní, pacient cíti uvoľnenie a hojivé účinky energie začínajú pracovať. Zdrojom liečiteľovej energie sú jeho ruky, pomocou ktorých prenáša svoju liečivú energiu na postihnuté miesto pacienta. Táto energie je veľmi vzácnou substanciou, ktorou sú obdarovaní len niektorí z nás.

Dobrý liečiteľ vie diagnostikovať chorobu, nájsť vhodné miesto na liečbu a prejsť od choroby k zdraviu. Množstvo chorôb moderná medicína stále nevie vyliečiť alebo lieči príliš dlho. Liečiteľ využíva iné praktiky ako tabletky či prístroje. Potrebuje iba pacientov súhlas s liečbou a jeho dôveru k liečbe.

Každého chorého vylieči len túžba byť zdravý. Hľadá spôsoby, ako sa čo najrýchlejšie dostať k zdraviu. Napísala som tento článok pre tých, ktorých už dlhšie niečo trápi a chcú pomôcť.  Ak chcete získať viac životnej energie na vyliečenie vašej choroby, kontaktujte ma.

6 Replies to “Ako obrátiť chorobu na zdravie pomocou životnej energie”

  1. Dobry vecer ,uz skoro tri roky mam bolesti v oblasti zalufka pecene a zlcnika…bolest prechadza az do chrbtice,nemozem jest vela vracam a mavam kyselinu a este ma aj nafukuje a opucham pribrala som skoro 30kg za 3mesiace bolo to hrozne ….ako z hororu postupne som zacala chudnut ale az po ociste zlcnika a pecene ale bolesti a vracanie ostalo.Ak mi viete poradit ako sa vyliecit budem rada belka vdaka

    1. pani Maria na žaludok je množstvo alternatívnej medicíny, zdravé byliny atd. Avšak dobre by bolo trochu zapracovať aj na sebe samej, zbaviť sa nenávisti a negatívnych myšlienok z minulosti.

  2. Monika pomocou kontaktného formularu tu na stranke, napište viac podrobnosti o nedostatku vašej energie, rada vám pomôžem.

  3. Veľmi rada.

  4. Dobry den , boli ma chrbat v hrudnej casti a krizovej , mam diagnozu ischias , som unavena boli ma hlava, cvicim.

  5. Dobrý deň
    Často chodim z prace unavená. Tiež v kolektíve som neistá,často má nič nebaví. Ak môžete poradiť, pomôcť ďakujem.☺

Komentovať