Aký životný problém riešite? Objavte jeho riešenie pomocou regresnej terapie

ľudia nechápu

Ako vám regresná terapia vie pomôcť?

Každého z nás niekedy v živote postretne situácia, ktorá nami zarezonuje, zanechá v nás istú stopu. Môže ísť o stresujúci zážitok, nepríjemnú alebo zlú udalosť, ktorú intenzívne prežívame a vplýva na nás a náš ďalší život.

Tieto veci sa nachádzajú ukryté, uložené v našom vnútri. Regresná terapia je spôsob, ktorý pomáha sa s takýmito vecami vysporiadať a odstrániť tak množstvo zdravotných, psychických či sociálnych problémov, ktoré nás dennodenne zužujú.

regresna terapia

Možno sa pýtate, čo to vlastne regresná terapia je. Pred samotným objasnením pojmu je dôležité najprv vysvetliť, pre koho je určená. Môže vás trápiť zdravotný stav, môžete mať problémy vo vzťahoch či vás dokonca sužujú vaše vlastné psychické problémy. Regresná terapia je určená tým, ktorí hľadajú odpovede na otázky týkajúce sa zdravia, šťastia, lásky, stresu, ale aj rodinných problémov.

Ak chcete nazrieť do svojho vnútra a odhaliť pravú príčinu svojich problémov, vtedy je regresná terapia dobrou voľbou. Otvorí vám oči, prídete na to, čo vás vo vašom vnútri skutočne trápi a ukáže vám ďalšie smerovanie.

Regresnú terapiu môžeme charakterizovať ako prežívanie skúseností z našej minulosti. Práve tých skúseností a zážitkov, ktoré nám v súčasnosti spôsobujú problémy. Pracuje sa s minulosťou pacienta, ktorý sa dostane k zabudnutým, dlho ignorovaným či vytesneným skúsenostiam.

Tieto udalosti z minulosti sú pre človeka kľúčové, pretože sú v nich obsiahnuté nikdy neliečené emocionálne rany a tie pravidelne spúšťajú trvalé napoly vedomé presvedčenia.  Na základe ich odhalenia  ďalej dochádza k aktivácii pozitívnych pocitov, skúseností a dokonca aj ukrývajúcich sa talentov.

Odhaľte svoje skryté emócie pomocou regresnej terapie

očista problémov

Ide v postate nachádzanie blokov, ktoré sa v človeku vytvorili a môžu sa v ňom ukrývať už od narodenia, dokonca aj od prenatálneho vývoja. Na základe odhalenia týchto blokov sa môže ďalej pracovať na pochopení toho, prečo vôbec boli vytvorené a čo spôsobujú.

Odhalením skrytých emócií sa dostávame k poznatku, že súčasné problémy, ktoré máme, majú svoj zárodok v minulosti.

Regresná terapia pomáha a smeruje k pochopeniu samého seba, nahliadame prostredníctvom nej do nášho vnútra a nachádzame v našej minulosti to, čo nás sužuje v súčasnosti.

Regresnou terapiou získate pozitívnejší prístup k životu, zbavíte sa strachu, odstránite depresiu a negatívne myšlienky, redukujete stres a znížite emocionálne bloky.

Máte záujem sa zbaviť problémov, objaviť skryté bloky a začať naplno žiť? Ak áno, kontaktujte ma v správe! Veľmi rada vám pomôžem. 

Komentovať