Láska na prvý pohľad, áno alebo nie?

láska na prvý pohľad

Láska na prvý pohľad je realita

Niektorí tomu nemusíte veriť, ale viacerí sa mi priznali k tomu, že sa do svojho partnera zamilovali na prvý pohľad a žijú spolu dlhé roky. Jednoducho sa stretli v nákupnom centre, prebleskla povestná iskra a dali sa do reči. Príťažlivosť bola tak silná, že sa začali často stretávať a nevedeli sa od začiatku od seba odtrhnúť. Je to napísané skutočne ako z filmu a pár šťastlivcov, ktorí toto čítajú mi môžu potvrdiť, že sa zamilovali hneď na prvý krát.

Iní zažívajú komplikované vzťahy. Sú až tak komplikované, zamotané a vždy skončia neúspechom, že okolie sa len nečinne a s údivom prizerá ako to je vôbec možne. Pýta sa, kde nastala ta chyba? Z úvodu si môžete odvodiť to, že človek s problémovými partnermi si nenašiel toho pravého, tú pravú na prvý pohľad. Ale nemusí to tak zákonite byť, však väčšina partnerstiev nevznikla z prvého pohľadu. Aj tu sami viete potvrdiť, že ste s novým partnerom prežili rôzne historky, nevedeli ste dlho či sa k sebe skutočne hodíte a či vám to bude klapať. Až po nejakom čase, keď ste vzťah budovali, robili kompromisi a snažili sa prišiel krásny a silný vzťah.

laska na prvý pohľad

Komplikované vzťahy sú dnes na vzostupe

Viacerí mi píšu, že majú komplikovaný vzťah, či už s novým partnerom alebo dokonca so súčastním. Že v minulosti to bolo ovela jednoduchšie a dnes sa veľmi vela veci až príliš komplikuje. Často sa stáva, že ženy ale rovnako aj muži v staršom veku ostávajú sami a počas života zažili len veľmi krátkodobé vzťahy alebo žiadný. To prečo niekto má a niekto nemá vzťah patrí medzi najkomplikovanejšie psychologické otázky. Existuje na to však aj duchovný princíp a pohľad kedy sa musíme odosobniť od všetkých poučiek psychológov a napísaných pravidiel.

Duchovný princíp je hybnou silou osoby

Duchovný princíp lásky nie je až taký komplikovaný ako vyzerá. Ide o to, žiadný duch nie je rovnaký, nemá rovnaké skúsenosti a potreby. Naopak mozog si častokrát vykladá mnoho udalosti pomocou naučených poučiek z minulosti a tak dokáže kritizovať, zväličovať alebo porovnávať nového nápadníka len čo sa priblíži. Za to duch len čo sa priblíži k osobe vie vycítiť, že ide o tú osobu, s ktorou chce byť. Doslova sa aktivuje a naplní jeho potreba. Častokrát duch komunikuje s vami pomocou vašej intuície a šepká vám slabým hláskom kto vedľa vás stojí a aký je účel toho stretnutia.

Komunikácia zo svojim vnútrom

Akonáhle začnete viac čítať život medzi riadkami je väčšia pravdepodobnosť, že zažijete skvelú skúsenosť. V prípade, že ste silná osobnosť a nemáte šťastie na partnera môže to znamenať, že stretávate len slabé osoby, ktoré by vám nemohli robiť dobrého partnera. Tu vidíte, že možno si poviete všetci chlapi sú zlí, všetky ženy sú zlé. Ale v princípe vy ste silná osoba a potrebujete silnejšieho partnera, aby ste spolu mohli fungovať. Akonáhle začnete viac komunikovať zo svojím vnútrom a doslova vycítite, že osoba sa k vám nehodí, nebudete kritizovať, hodnotiť a porovnávať a tým si nebudete blokovať ďalšie potencialne a zázračné stretnutia. Jedno z toho stretnutí bude také, na ktoré nikdy nezabudnete a stane sa vám osudovým.

Nechajte veci bežať tak ako bežia

Pravidelné tlačenie na pílu nepomáha vo žiadnej oblasti života. A pri láske to plati na 100%. Čím viac dáte veciam voľný priebeh tým viac dáte do pohybu duchovný princíp, ktorý môže začať pracovať vo vás prospech a začne vám postupne priťahovať veci a udalosti presne také aké potrebujete na to, aby ste stretli tú správnu osobu. Ak ste príliš kritická osoba budete stretávať veľa ľudí, ktorých môžete kritizovať ale lekciou, ktorú vám zdarma ponúkajú je nebyť tak kritický voči druhým. Akonáhle odstránite vlastnosť, ktorá vám bráni zlepšovať vzťahy a nadväzovať nové kontakty tak tým skôr zakopnete o toho pravého

 Viac pohody, harmónie a uvoľnenia

Doprajte si viac pohody a harmónie. Nesnažte sa veci urýchliť a všetko mať na čas hotové. Doprajte všetkému nech sa doslova stane. Určite veci treba spraviť postarať sa o rodinu, ísť do práce alebo zájsť na nákupy. Ale s pravou láskou to chce čas, rozvoj, pochopenie a predovšetkým zveľaďovať vnútornú intuíciu a duchovný princíp.

Ak by ste mali viac otázok ako nadobudnúť milujúceho partnera alebo mali otázky týkajúce sa súčasného vzťahu pokojne ma kontaktuje.

s Láskou,

Danka

Komentovať