Aké je vaše životné poslanie?

uspech

Každý z nás má svoje životné poslanie

Životné poslanie je určene len každému z nás samotne a individuálne. Chybou je, že dnes sa zvyčajne ľudia chcú viac podobať iným, mať podobný majetok, byť slávny či túžia po moci. Na to, aby sme spoznali svoje poslanie je dôležité sa obracať do svojho vnútra k svojej duši.

 

Jeden príbeh hovorí. Syn investičného bankára sa chcel taktiež v budúcnosti stať úspešným a bohatým bankárom ako jeho otec. Vyštudoval prestížnu univerzitu, zamestnal sa u otca a prebral jeho celú prácu. Onedlho sa topil v peniazoch a majetku rovnako ako jeho otec. Mal peniaze, no mal aj šťastie?

Nakoľko veľmi pracoval tak mu žena utiekla s deťmi s jeho spolužiakom zo základnej školy, ktorý si čas na ňu a na deti našiel. Nemal čas ani na dovolenku lebo väčšinu času trávil v práci. Dokonca sa mu dva krát pokúsili vlámať do bytu. Žil v strachu a obavách o zajtrajšok. Dá sa táto jeho cesta nazvať úspechom či šťastím?

životné poslanie

 

Jedine naše skutočné životne poslanie nám viem priniesť šťastie a lásku.

Keď robíme v živote to čo máme robiť a nie to čo nám povedali iný aby sme robili, dosiahneme šťastie. Niekto si povie, ako zdravotná sestra veľa nezarobím. No naopak starostlivosť o druhých takúto osobu bude vnútorne napĺňať a bude vedieť, že ide správnou cestou.

Osoba má možno menší príjem, druhý nevidia jeho majetok, dokonca často krát ani nedocenia starostlivosť, ktorú poskytuje pacientom. No táto osoba vie, že je na správnom mieste.

Ak vnútorne cítime, že máme zmeniť prácu, bývanie či partnera, prečo ešte čakáme?

Netvrdím, že je správne hneď od všetkého zlého utekať. Niekedy je dôležitá veľká dávka odvahy a trpezlivosti zostať v zlých podmienkach. Môže to byť naša karma, pomocou ktorej, sa máme učiť novým skúsenostiam. Získavať nové poznatky a tak plniť naše poslanie. To že je dnes niečo zlé neznamená, že nám to nepomáha vo vnútornom rozvoji. Pomáha nám to pochopiť situáciu a predovšetkým negatívnou skúsenosťou spoznávame samých seba.

životné poslanie

 

Keď vnútorne cítite, že je čas opustiť staré miesto či osobu začnete postupne konať. Prídu vám do života nové udalosti, osoby a príležitosti. Keď budete pozorný a všímavý pochopíte chod udalosti a ľahko sa prispôsobíte zmenám. Avšak ak budete stále stáť na tom, že zmeny sú nebezpečné, nech radšej ide všetko ako po starom, váš vývoj bude pozastavený. Budete sa cítiť slabo, strach bude narastať a k šťastiu vám to taktiež nepridá. Intuícia váš vždy povedie k správnym ľuďom a na osudnú cestu.

Pre viac informácií ako zlepšiť svoju vnútornú pohodu si môžete prečítať článok 30 tipov pre zlepšenie životnej pohody.

Váš vnútorný hlas vám napovie

Preto ak hľadáte svoje poslanie najrýchlejšie ho nájdete vo svojom vnútri. Ako terapeutka mám 20 ročnú prax pri prekonávaní problémov s prácou, vo vzťahu či so zdravím. Vediem svojich klientov k tomu aby našli to, čo v skutočnosti majú v živote robiť a čo ich bude napĺňať. Ak máte záujem spoznať sa, nájsť svoju pravú ceste pokojne ma kontaktujte a spoločne sa na vašu životnú cestu pozrieme.

 

 

3 Replies to “Aké je vaše životné poslanie?”

  1. […] Verím, že týchto 8 užitočných tipov ako prelomiť rodovú karmu vám pomôžu. Plus ak máte záujem o zistiť vaše životne poslanie, taktiež si môžete prečítať článok aké je vaše životné poslanie.  […]

    1. Dobrý deň rád by som zistil viac o mojej karme. Napíšete mi alebo ako to funguje? jano222a@Azet.sk

      1. dobrý večer Jan, zašlem vám správu

Komentovať