3 Tajné poznatky, ako navýšiť pozitívnu energiu v našom vnútri

pozitívna energia

Najskôr by sme si mali odpovedať na otázku, prečo by sme mali pozitívne myslieť. Mnohí z nás by radi pozitívne mysleli od ranného prebudenia sa až po večerné zaspávanie. No, skutočnosť je iná, a väčšinu z nás prepadajú práve tie negatívne myšlienky, ktoré by sme najradšej presunuli na iné miesto, len nech máme pokoj.
Tu si môžeme ukázať niektoré jednoduché spôsoby, ktoré nás odklonia od nášho neustáleho negatívneho myslenia a prinavrátia nám dar tešiť sa z maličkostí či chuť žiť pre prítomný okamih.

1. Nájsť si vášeň

Keď celý deň kráčame bezcielne, či žijeme v stereotype, potom máme priestor voľne premýšľať. Nie sme zabratí do konkrétnej činnosti, a vtedy naša myseľ je rozptýlená všetkými smermi. Sami sa utvrdzujeme v tom, že nie sme dosť dobrí pre nejakú činnosť alebo osobu, ktorú máme radi. Máme čas premýšľať nad budúcnosťou či minulosťou, a to nás privádza k pochybnostiam, ktoré sa menia na neistotu a stiesnenosť.

Takže, je dosť podstatné sa zastaviť, a sústrediť sa na to, čo máme radi a čo nás robí šťastnými.

dobré pocity

2. Viac komunikovať na rozličné témy

Keď sme s niekým, je dobre viesť konverzáciu o tom, čo máme radi, alebo čo má rada druhá osoba. Nie je vhodné pri druhých hovoriť o svojich známych či priateľoch. Aj keby sme ich mali chváliť, pripravujeme sa o svoje myšlienky a venujete ich osobám, ktoré sú vzdialené od nás.
Oberáme sa vtedy o energiu, a cítime sa slabšími. Preto komunikujme o zdravých a pekných veciach, nápadoch, činnostiach ktoré máme radi, či našich plánoch pre krásnu budúcnosť.

3. Byť častejšie sám so sebou

Byť častejšie sám so sebou je jedným z najlepších učiteľov a liečiteľov. Keď sme sami, nikto nás neruší a telo aj myseľ sa upokojujú a uzdravujú. Je dobre vyhľadávať samotu, pretože vtedy sa môžeme viac spoznávať, prichádzať s novými nápadmi či viac a kvalitnejšie odpočívať. V pokoji sa môžeme pripravovať na nadchádzajúci deň a zvládnuť ho vyrovnane a s láskou. Lebo ako sa hovorí, kde nie je pokoj nemôže rásť ani láska. A ak sme v pokoji, všetko, čo robíme, robíme s láskou a žiadna negatívna myšlienka sa nás nedotkne. Preto buďme každý deň chvíľku sami a objavujme lásku v našom vnútri.

Myslím si, že týmito troma spôsobmi môžeme v sebe pestovať pokoj a viac pozitívnych myšlienok pre náš každodenný zhon. Objaviť samých seba a znova sa posunúť o krôčik ďalej v našom vytúženom sne. Chceme viac energie a nadšenie a to získame, len keď začneme viac rozvíjať naše pozitívne myslenie. Naše vnútro je presným odrazom nášho vonkajšieho sveta.

Ak chcete získať viac noviniek o pozitívnom myslení či duchovnom rozvoji, naďalej sledujte našu stránku www.regresia.sk.

Krásny deň a veľa lásky.

Komentovať