Ako pomocou týchto 2 slov získame úsmev a čistú myseľ

Ako pomocou 2 slov získame úsmev a čistú myseľ? Ste pripravení každý deň nosiť úsmev na tvári? Radi by ste začali byť pozitívnejší a šťastnejší pri maličkostiach?

Dá sa to dosiahnuť veľmi jednoduchou cestou. Starí filozofovia sa nevedeli zhodnúť v mnohých otázkach, avšak jedna otázka “KTO SME?” im ostala nevyjasnená  a jednoznačne sa museli zhodnúť na tomto.

SME produktom našich myšlienok alebo, jednoduchšie, sme tým, na čo celý deň myslíme.

Hovorí sa, že ľudia si najmenej vážia veci, tie ktoré sú zadarmo, no práve veci ktoré máme zdarma, sú pre nás najdôležitejšie. Veríme, že vzduch je priveľmi dôležitý na to, aby sme žili bez neho. Rovnako ako vzduch sú dôležité pre nás naše myšlienky. Myšlienky tvoria našu realitu a určujú, či budeme v živote šťastní, nešťastní, zdraví či úspešní. Naša viera je formovaná našimi myšlienkami, a ak veríme, že celý život sme prekliati a smola sa nám lepí na päty, tak celý život aj taký bude.

regresna terapia

Je aj iná cesta, ktorou sa dá vydať. Cesta, ktorá vyplní našu myseľ pozitívnymi myšlienkami, vytriedi nepotrebné myšlienky a uvedie naše myslenie do rovnováhy. Začať využívať naše myslenie pozitívnym spôsobom vôbec nie je jednoduché a ani nikto to od nás nechce, aby sme začali hneď teraz a vydržali do konca života. Sú dve slová, ktoré dokážu našu pozitívnu myseľ udržať čistú a silnú. Tými slovami sú:

MILUJEM A ĎAKUJEM

Ak milujeme, nemáme čas kritizovať, nemáme čas myslieť negatívne, pretože negatívne myšlienky nepozostávajú z lásky ale z nenávisti. Máme čas si povedať len  „mám rád to alebo mám rád teba“, a myseľ je čistá a veľmi krásna. Nie je dôležité, kto má rád nás, pretože ak lásku dávame, vracia sa nám. Teda čím viac jej dáme, tým viac jej dostaneme. Preto majme radi všetko a všetkých, a budeme obdarení pocitom lásky.

Vďačnosť rozpúšťa negatívne vzorce, oceňujeme v živote všetko, čoho sa nám dostalo, vtedy začíname byť vďační aj za zlé veci, ktoré sa nám v živote prihodili. Prečo? Pretože práve mnohokrát zlé veci nás v živote posunuli dopredu, vytiahli nás z nášho pohodlia a posunuli nás k zmenám, po ktorých sme dlho túžili. Preto buďme vďační každý deň za nové ráno, rodinu, priateľov, lásku a všetko dobré, čo sa nám dostáva. Pozitívne myslenie nás neminie a krásna nálada s ním.

Ak máte záujem pomôcť v pozitívnom myslení, neváhajte ma kontaktovať, rada vám poradím.

Poradiť sa môžete tu: 

Komentovať