Ako rozvinúť svoj vzťah s partnerom k harmónii a radosti

partnerský vzťah

Ako môžeme rozvíjať svoj vzťah s naším partnerom? Chceme od neho viac lásky a nedostáva sa nám? Chceme, aby náš vzťah bol radostnejší a naplnenejší ako v minulosti? Ak áno, prečítajte si ďalší článok, ktorý som pre vás pripravila.

 

Možno ste už do vzťahu investovali veľa času. Ak sa rozhodnete v ňom pokračovať, môžete vymedziť nový začiatok tým, že budete svoju  partnerku prijímať a mať rád práve takú, aká je. Musíte prijať sami seba a mať sa radi presne takí, akí ste. Iba keď budete mať radi sami seba a budete sa prijímať takí, akí ste, môžete skutočne byť a vyjadriť, čím ste.

 

Ste takí, akí ste, nič viac, nič menej. Nepotrebujete predstierať, že ste niečo iné. Keď sa hráte na niečo, čo nie ste, vždy to vedie k zlyhaniu. Keď sa prijmete práve takí, akí ste, nasledujúcim krokom je prijať svojho partnera. Ak sa rozhodnete s nejakou osobou byť, nesnažte sa na nej nič meniť. Presne ako so psom či mačkou: nechajte ju byť tým, kým je. Má právo byť tým, kým je, má právo byť slobodná. Keď bránite v slobode partnerovi, bránite v slobode aj sebe, lebo tam musíte byť a sledovať, čo váš partner robí a čo nerobí.

 

Nemárnite svoj čas 

 

Vidíte tie možnosti, ktoré vzťah ponúka? Preskúmajte ich. Buďte sami sebou. Hľadajte osobu, ktorá sa k vám hodí. Riskujte, ale buďte úprimní. Ak to funguje, tak v tom pokračujte. Ak nie, urobte sebe a svojej partnerke službu: odíďte alebo ju nechajte ísť. Ak nedokážete mať radi svoju partnerku takú, aká je, môže ju takú mať rád niekto iný. Nemárnite čas a nemárnite čas svojej partnerky. Volá sa to úcta.

 

Spoznávate sa v niektorých z týchto príkladov? Ak áno, dlhodobo sa venujem partnerským vzťahom, pomáham v nich nájsť rovnováhu alebo zisťujem spoločné znaky partnerstva. Ak máte záujem svoj vzťah posunúť ďalej, k láske a pochopeniu, kontaktujte ma.

 

Danka

Komentovať