Máte vo svojom okolí energetického upíra?

energetický upír

Energeticky upír - ako sa proti nemu brániť

Medzi energetických upírov radíme tých, ktorí s nejakého dôvodu nie sú schopní vytvoriť celé spektrum energií. Spektrum energií, ktoré slúži na normálne fungovanie vedomého človeka. Preto, títo upíri buď vedome alebo nevedome využívajú energiu druhých ľudí.

Karmické upírstvo môže byť spôsobené činmi predkov, príbuzných, alebo môžu byť príčinou z jeho niektorého minulého života. Zo života, v ktorom došlo k blokovaniu energie existencie ducha alebo duše.

Upírstvo je ťažká choroba s ťažkými následkami pre upíra a aj jeho najbližších. Vo väčšine prípadov je upírstvo získavané energií z duchovných alebo fyzických nedostatkov človeka, rastliny alebo živočícha.

energeticky upír

 

Charakteristické črty upírstva sú

1. Hlavnou črtou je silný egoizmus, kladený dôraz na vlastné potreby pri súčasnom nezáujme o potreby iných. A dôvod? Potrebuje to. Tento typ upírstva môže časom dárcu unavovať neustálymi rečami o sebe a svoji problémoch, sťažnosťami na životné problémy. Ak sa vás opýta na vaše problémy, tak to bude len preto, aby rýchlo mohol prejsť k tým svojím. Tento typ vám môže zaberať svoj čas neskôr len preto, že sa nudí.

2. Ak si všimnete, že po stretnutí s niekym ste vždy unavení a zle sa cítite, znamená to, že ste hovorili s upírom.

3. Ak sa niekto v rade na lístky alebo na autobus neustále sťažuje na okolnosti, prináša komplikácie a nesúlad, opäť sa stretávate s upírom.

4. Ak sa stretnete s človekom a on na vaše prejavy nezáujmu o komunikáciu aj tak naďalej pokračuje, opäť ide o upíra.

5. Pocity radosti z toho, že niekomu spôsobuje bolesť alebo iné problémy je rovnako spojené s upírstvom.

6. Hlučný hovor, fajčenie tam kde sú nefajčiari, škrípanie po skle, hluk môžu byť taktiež prejavmi upírstva. Všímajte si toho, aby ste druhým okolo seba nespôsobovali nepohodlie.

7. Odsudzovanie iných preto, že majú nápadnejší odev alebo slobodnejšiu povahu a priania neúspechu druhým je taktiež prejavom upirstva.

 

Mnohí upíri sa snažia tím či iným spôsobom svoju obeť vyviesť z duševnej rovnováhy. Keď obeť začne hovoriť zvýšeným hlasom, tj. vydávať zo seba energiu, stoja blízko a kľudne ju odoberajú. Keď sa takto dobijú, cíti sa nejaký čas normálne a potom to začne všetko znova.

Títo upíri radi postupujú inak: radi nosia cudzie veci, radi spia v cudzom prostredí, radi používajú veci niekoho iného. Radi chodia na návštevy, sú ale pritom nudní a chovajú sa často nevychovane. Najčastejšie to môžete sledovať v rodinách a pracovných kolektívoch. Obvykle ľudia cítia, že je im energia odoberaná a takýmto ľudom sa vyhýbajú.

Ak máte pocit, že vo vašom okolí sa pohybuje takýto typ človeka, skúste sa mu vyhýbať. Budete sa cítiť lepšie a budete mať viac vlastnej energie. Ak máte problém s energetickým upírom a neviete ako ho riešiť kontaktujte ma. Rada vám poradím čo treba vo vašom prípade robiť.

Komentovať