Používate svoje bohatstvo správne?

financie

Používate svoje bohatstvo správne?

Prečo hromadené bohatstvo nás obera o silu? Skutočným plytvaním pri skladovaní neužitočných vecí je množstvo myšlienok, ktoré máte, keď tieto veci skladujete. Keď si ponecháte starú posteľ, stôl alebo čokoľvek iné, a vlečiete také veci vždy so sebou. Kedykoľvek sa sťahujete do nového bytu, vydávate zbytočne veľa sily.

Rozmýšľate a vymeriavate miesto, ktoré tá vec zaujme, a ste mrzutí, keď má zaberať priestor, ktorý potrebujete na iné denné účely. Tým vydávate veľa sily na vec, ktorá je pre vás bez úžitku. Strácate toľko peňazí, že by ste si mohli kúpiť sto nových písacích stolov, keby ste svoju silu použili vhodne inak a správnym smerom. Týmto spôsobom pôsobí slepá túžba udržať si veci a hromadiť ich.

bohatstvo

Ľahšie prejde ťava uchom ihly, ako boháč vstúpi do kráľovstva nebeského?

Môže niekto citovať z Písma. Boháč, ktorý nemôže vstúpiť do kráľovstva nebeského, je v skutočnosti úbožiakom, ktorý na seba naložil bremeno vecí, ktoré nepotrebuje ani ich nedovolí zužitkovať iným. V skutočnosti je ako pes, ktorý behá po dvore a vyčerpáva všetku svoju silu zúrivým hľadaním toho, čo nemôže sám využiť, pričom nedovoľuje, aby to využívali iní.

Bohatá je duša a človek, ktorý pozná zákon, tajomstvo a silu, ako priťahovať k sebe tie najlepšie veci. Veci ktoré môže používať a mať z nich radosť a úžitok nielen sám, ale ktorými môže prispieť k dobru a šťastiu druhých.

Mole, hrdza ani zlodeji sa nemôžu dotknúť majetku, ktorý používame a nehromadíme. Rastlina si privlastňuje a používa iba toľko vzduchu, vody a slnečného svetla, koľko pre svoj život v tú chvíľu potrebuje. Keby si brala viacej ako potrebuje, ochorela by a zahynula. Takže zákon hovorí, nehromadiť bohatstvo ale neustále využívať. Využívať ho vo vlastný prospech a v prospech iných.

Ak máte akékoľvek finančné problémy, obráťte sa na mňa. Rada si ich s vami prejdem a poradím vám, čo treba robiť, aby ste svoje problémy vyriešili.

 

2 Replies to “Používate svoje bohatstvo správne?”

 1. Dobrí večer.Pisem ohľadom mojej finančnej situácii.Nehovorim že je zlá ale nieje to ako by som si predstavoval.Ked sa trochu postavíme tak hneď niečo nás zhodí zasa dole.Stale sa motáme v jednom kruhu dlhov.Ked sa nám podarí niečo vyplatiť v zapeti narastie nejaký iný dlh.Vobec sa nám nedarí.Ideme na doraz.Uz je to neúnosné.Nemozme si naplánovať nič do predu lebo sa vsetko udeje nie v náš prospech.Mozte nám prosím pomôcť?DAKUJEM PEKNE…

  1. Dobrý deň pán Lubos,

   samozrejme veľmi rada vám pomôžem. V podobnej situácií ako ste vy sú mnohí, kvôli negatívnym energiam, myšlienkam a vzorcom. Akonáhle sa dokážete od nich očistiť
   peniaze sa vám viac udržia a peniaze budú prúdiť ľahšie. Je potrebná očista a zmeniť presvedčenia, ktoré máte ohľadne peňazí. Ak chcete viac informácií,
   kontaktujte ma cez formulár na stránke. Danka

Komentovať