Osudový partner, ktorý vás bude milovať, kde ho hľadať

pravá láska

Ešte stále hľadáte svojho vytúženého partnera?

Hľadáte osudového partnera, osobu ktorá vas bude milovať? Tí čo hľadajú pomaly prestávajú veriť, že taká osobá vôbec existuje. Osoba ktorá vás bude milovať s celého srdca presne taký aký ste. Stretávate dokola stále tie isté typy chlapov či žien a čudujete sa svetu, že pri nich vôbec nič necítite a ani sa nedokážete pre nich rozhodnúť. Je vám to povedome? Stretnete konečne niekoho nového, zatúžite na okamih po ňom a potom si poviete ten/tá ma určite bude milovať teraz to už musí výjsť.

Trávite spolu hodiny dopisovaním, stretávate sa, no príde chvíla kedy si vnútorne poviete "je to naozaj ten pravý?" Pýtate sa a analyzujete, porovnávate ho s bývalim a snažíte sa nájsť viac dôvodov prečo nie ako prečo áno.
Unavuje vás neustále hľadanie "dokonáleho partnera" a nakoniec si aj tak poviete, že s týmto človekom nechcete tráviť svoj voľný čas. Idete ďalej a opäť stretnete podobnú osobu a udalosť sa opakuje.

Povieme si ako nájsť takéhoto "pravého partnera", ktorý vás bude milovať a brať takých aký ste.

1. Prestaňte ho hľadať

pravá láska

Áno, čím viac sa snažíte niekoho nájsť tým tá osoba od vás skôr odchádza. Ak niekoho neustále hľadáte do okolia vydávate pocit nedostatku. Tento nedostatok je citeľný a druhé osoby sa nedokážu vo vašej blízkosti dobré citíť a zamilovať si vás. Uvoľnite sa a nechajte prísť čo má prísť.

2. Majte sa radi

duchovna laska

Mať sa rád je prvá podmienka toho aby vás mál rád aj niekto iný. Ak sa nemáte radí ako vás môže mať rád váš partner? Čo viete priniesť do vzťahu? Zlosť na seba za to aký ste? Toto vášmu budúcemu vzťahu skutočne nepomôže. Hľadáte ľahký návod ako sa mať rád? Jednoducho sa prestane obviňovať a vnútorne presviedčať že nie ste dosť dobrý. Stopnite sťažovanie sa na okolnosti a druhých ludí.

Byť menej kritický a viac chváliť pozitívne vlasnosti druhých je zárukov ako sa mať viac rád. Taktiež veľmi pomáha meditácia pri ktorej sa napojíte na svoje vnútro a precítite svoju lásku. Oshov výrok znie "kde nie je meditácia nie je ani lásky". Osho bol duchovný učiteľ a čo to o láske vedel. Pokojne môžete siahnúť aj po jeho úžasných knihách.

3. Urobte mu priestor aby prišiel

osudový partner

Mnoho ľudí nemá priestor pre partnera. Netvrdím aby ste mu išli prikúpiť novú posteľ či skriňu. Píšem o mentálnom priestore. Akonáhle skrotíte svoje myšlienky a budete žiť viac v prítomnosti budete vysielať viac lásky. Vaša myseľ bude prázdnejšia a otvorenejšia novým príležitostiam na vzťah.

Ak si všimneme krásne vzťahy nájdeme tám pokoj, jednoduchosť, harmóniu a lásku. Ako toto dosiahnuť s plnou myslou na prácu, problémy, budúcnosť, minulosť či iné starosti? No bohužiaľ, to nefunguje. Vyčistite si hlavu od všetkých nepotrebných myšlienok prechádzkou do prírody, vypnutím televízora či modlitbou.

4. Venujte sa sebe

nová láska

Začnite sa venovať svojim koníčkom a tomu z čoho máte radosť. Radi kreslíte, čítate, zahrádkarčite alebo chodíte radi na prechádzky do prirody? Ak áno venujte sa tomuto koníčku, ak takýto koníček nemáte stojí za to si ho nájsť.

Môže to byť rôzne cvičenie od jógy, plávania, behania, strečíngu, meditácie až po čítanie bestseleru. Urobte niečo nové vo svojom živote, zapíšte sa na kurz kreatívneho kreslenia alebo cestujte do krajiny v ktorej ste neboli. Prekvapíte tým seba aj svoju myseľ.

Keď chcete zažiť nového partnera začnite zažívať nové a bohaté skúsenosti a zážitky. Ochutnajte nové jedlo alebo si prečítajte novú knihu. Neodporúčam si pozrieť nový horor alebo drámu, udalosti vo filme prudko ovplyvnia vašu myseľ a to pozitvíne čo má prisť do vášho života odklonia.

5. Vyvarujte sa negatívnym osobám

partner

Ak sa stretávate s negatívnymi osobami prichádzate o cennú energiu. Ak nemáte v okolí pozitívnych a inšpirujúcich jedincov je lepšie ostať na čas sám. Rozvyniete tak svoju charizmu a energiu. Ak budete s hektickým a nervoznými osobami vaša energia bude klesať a rovnako s ňou aj vaša atraktívnosť pre novéh partnera.

Ak sa obkopíte láskavymi, chápavymi a pozitívnym jedincami váš život sa zmení na nepoznanie. Budete s nimi kráčať smerom hore namiesto toho aby vás niekto ťahal dole. Vaša energia vzrastie, váš entuziasmuz a záujem o život a druhých prekoná hranice a budete sa cítiť úžasne.

Tu je pár tipov, ktoré vám pomôžu prísť k partnerovi po akom túžite. Je dôležité sa zbaviť zabehnutých zvykov a neustále skúšať niečo nové.

Nemáte čo stratiť! Ak začínate s niekim randiť no neviete či je to ten pravý, rada vám vypracujem a pripravým koplexný partnerský rozbor. Budete vedieť pomocou numerológie či sa k sebe hodíte a ako to bude medzi vami ďalej pokračovať.

Danka

ZdieľajteShare on Facebook
Facebook

Pridaj komentár