Osudový partner, ktorý vás bude milovať, kde ho hľadať

osudový partner

Ešte stále hľadáte svojho vytúženého partnera?

Hľadáte osudového partnera, osobu ktorá vás bude milovať? Tí čo hľadajú pomaly prestávajú veriť, že taká osoba vôbec existuje. Osoba ktorá vás bude milovať s celého srdca presne taký aký ste. Stretávate dokola stále tie isté typy chlapov či žien a čudujete sa svetu, že pri nich vôbec nič necítite a ani sa nedokážete pre nich rozhodnúť. Je vám to povedome? Stretnete konečne niekoho nového, zatúžite na okamih po ňom a potom si poviete ten/tá ma určite bude milovať teraz to už musí vyjsť.

Trávite spolu hodiny dopisovaním, stretávate sa, no príde chvíľa kedy si vnútorne poviete "je to naozaj ten pravý?" Pýtate sa a analyzujete, porovnávate ho s bývalým a snažíte sa nájsť viac dôvodov prečo nie ako prečo áno.
Unavuje vás neustále hľadanie "dokonalého partnera" a nakoniec si aj tak poviete, že s týmto človekom nechcete tráviť svoj voľný čas. Idete ďalej a opäť stretnete podobnú osobu a udalosť sa opakuje.

Povieme si ako nájsť takéhoto "pravého partnera", ktorý vás bude milovať a brať takých aký ste.

1. Prestaňte ho hľadať

Áno, čím viac sa snažíte niekoho nájsť tým tá osoba od vás skôr odchádza. Ak niekoho neustále hľadáte do okolia vydávate pocit nedostatku. Tento nedostatok je citeľný a druhé osoby sa nedokážu vo vašej blízkosti dobré cítiť a zamilovať si vás. Uvoľnite sa a nechajte prísť čo má prísť.

2. Majte sa radi

Mať sa rád je prvá podmienka toho aby vás mál rád aj niekto iný. Ak sa nemáte radí ako vás môže mať rád váš partner? Čo viete priniesť do vzťahu? Zlosť na seba za to aký ste? Toto vášmu budúcemu vzťahu skutočne nepomôže. Hľadáte ľahký návod ako sa mať rád? Jednoducho sa prestane obviňovať a vnútorne presviedčať že nie ste dosť dobrý. Stopnite sťažovanie sa na okolnosti a druhých ľudí.

Byť menej kritický a viac chváliť pozitívne vlastnosti druhých je zárukou ako sa mať viac rád. Taktiež veľmi pomáha meditácia pri ktorej sa napojíte na svoje vnútro a precítite svoju lásku. Oshov výrok znie "kde nie je meditácia nie je ani lásky". Osho bol duchovný učiteľ a čo to o láske vedel. Pokojne môžete siahnuť aj po jeho úžasných knihách.

3. Urobte mu priestor aby prišiel

Mnoho ľudí nemá priestor pre partnera. Netvrdím aby ste mu išli prikúpiť novú posteľ či skriňu. Píšem o mentálnom priestore. Akonáhle skrotíte svoje myšlienky a budete žiť viac v prítomnosti budete vysielať viac lásky. Vaša myseľ bude prázdnejšia a otvorenejšia novým príležitostiam na vzťah.

Ak si všimneme krásne vzťahy nájdeme tam pokoj, jednoduchosť, harmóniu a lásku. Ako toto dosiahnuť s plnou mysľou na prácu, problémy, budúcnosť, minulosť či iné starosti? No bohužiaľ, to nefunguje. Vyčistíte si hlavu od všetkých nepotrebných myšlienok prechádzkou do prírody, vypnutím televízora či modlitbou.

4. Venujte sa sebe

 

Začnite sa venovať svojim koníčkom a tomu z čoho máte radosť. Radi kreslíte, čítate, záhradkárčite alebo chodíte radi na prechádzky do prírody? Ak áno venujte sa tomuto koníčku, ak takýto koníček nemáte stojí za to si ho nájsť.

Môže to byť rôzne cvičenie od jogy, plávania, behania, strečíngu, meditácie až po čítanie bestselleru. Urobte niečo nové vo svojom živote, zapíšte sa na kurz kreatívneho kreslenia alebo cestujte do krajiny v ktorej ste neboli. Prekvapíte tým seba aj svoju myseľ.

Keď chcete zažiť nového partnera začnite zažívať nové a bohaté skúsenosti a zážitky. Ochutnajte nové jedlo alebo si prečítajte novú knihu. Neodporúčam si pozrieť nový horor alebo drámu, udalosti vo filme prudko ovplyvnia vašu myseľ a to pozitívne čo má prísť do vášho života odklonia.

5. Vyvarujte sa negatívnym osobám

Ak sa stretávate s negatívnymi osobami prichádzate o cennú energiu. Ak nemáte v okolí pozitívnych a inšpirujúcich jedincov je lepšie ostať na čas sám. Rozviniete tak svoju charizmu a energiu. Ak budete s hektickým a nervovými osobami vaša energia bude klesať a rovnako s ňou aj vaša atraktívnosť pre nového partnera.

Ak sa obklopíte láskavými, chápavými a pozitívnym jedincami váš život sa zmení na nepoznanie. Budete s nimi kráčať smerom hore namiesto toho aby vás niekto ťahal dole. Vaša energia vzrastie, váš entuziazmus a záujem o život a druhých prekoná hranice a budete sa cítiť úžasne.

Tu je pár tipov, ktoré vám pomôžu prísť k partnerovi po akom túžite. Je dôležité sa zbaviť zabehnutých zvykov a neustále skúšať niečo nové.

Nemáte čo stratiť! Ak začínate s niekym randiť, no neviete či je to ten pravý, rada vám vypracujem a pripravím komplexný partnerský rozbor. Budete vedieť pomocou numerológie či sa k sebe hodíte a ako to bude medzi vami ďalej pokračovať.

Danka

One Reply to “Osudový partner, ktorý vás bude milovať, kde ho hľadať”

  1. Rada by som chcela urobit nemurologiu.Prosim zavolajte mi.

Komentovať