Zvýšte svoj vnútorný potenciál o 120% pomocou vašej pokladnice

zdravie a laska

Podvedomie je ten nástroj, ktorý ovláda naše osudy a životné funkcie. Ide o hlbokú spomienkovú sústavu, ktorá si pamätá všetko čo sa nám odohralo v živote a predovšetkým si pamätá naše reakcie na zlé životné skúsenosti, ktoré sa nám prihodili. Tento systém nerozlišuje čo je dobre a čo zlé ako naša vedomá myseľ. On jednoducho koná ako mu bolo nariadené.

Podvedomie a jeho moc

Žiadnemu vedcovi sa nepodarilo zatiaľ vysvetliť presne ako podvedomie funguje. Tento nástroj je tak komplexnýveľký systém, ktorý každý deň niekoho prekvapí. Prečo píšem práve o podvedomí?

Pretože tu je skladisko toho všetkého čo sa nám udialo počas života. Tu máme skryté bloky, spôsoby správania, lásku, šťastie pretože podvedomiu sa taktiež hovorí vnútorná pokladnica. Podvedomie nás upozorní na poslednú chvíľu aby sme cúvli na prechode pred zrážkou auta. Rovnako nás upozorní či vyšle spomienku na niekoho kto nám v zapätí zavolá.

radosť dnes

Je dôležité venovať pozornosť podvedomiu omnoho viac ako vedomiu, pretože ako je nastavené naše podvedomie je nadstavený aj náš život. Ako prísť podporovať svoje podvedomie aby sa nám teda viac darilo? Jednoducho! Musíme mu pomôcť vedomou mysľou, ktorá ho kŕmi každý deň novými myšlienkami.

Spomalme na chvíľu

Zastavme sa, a pozrime sa aké myšlienky nám prebiehajú hlavou negatívne či pozitívne? Ak sme nespokojný, vkladáme do svojho podvedomia nespokojné myšlienky, a ono zvolá. „Okej, rozumiem nespokojné myšlienky, zaznamenávam – tvorím život nespokojný“. On sa zmení časom, no musíme myseľ obrátiť na to dobre a krásne. Chceme aby sme opäť naplnili „pokladnicu dukátmi“ a nie haraburdami.

Je tu ďalšia možnosť avšak nie ako napĺňať podvedomie ale priamo sa isť pozrieť do „zázračnej pokladnice“ a zistiť prečo niektoré udalosti v živote sa nám opakujú, čo nás chce naučiť, či prečo sme nešťastný chorí alebo bez lásky. Touto metódou je regresná terapia, ktorá vás prevedie životom, a pomôže sa vám rozpamätať na udalosti, ktoré síce máte zaznamenané ale vaša vedomá myseľ si ich nemôže vybaviť. A práve tieto spomienky, sú pre vás bremenom ktoré ste nesprávne prijali ako fakt vo vašom živote, a podvedomie na základe nich riadi kormidlo vášho života.

Buďte námorníkom na vlnách života, a ak pociťujete že vás niečo trápi, že potrebujete zmenu k lepšiemu, získajte o sebe viac informácií a odstráňte bloky pomocou regresnej terapie. Ku šťastiu stačí niekedy tak málo, ako sa hovorí šťastie čaká pre pripravených za rohom.

Komentovať